43 évesen szülni ?

Figyelt kérdés

Van aki 43 évesen szült és egészséges lett a gyerek?

Nagyon nehéz volt? Megviselt?

Szeritetek bele lehet vágni?



2020. okt. 11. 14:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
38%

Én nem vágnék bele. De ez is emberfüggő. Nem tudok már olyan rugalmas lenni, mint pl. 25-35 éves koromban.

Plusz.. Nekem nem hiányozna, hogy az alsós iskolai anyák napján megkérdezzék a gyereket, hogy miért nem az anyukája jött el, vagy hogy-hogy a nagyi hozza-viszi..Tudom, nem kéne más véleményével törődni

2020. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha egészségileg rendben vagy, akkor semmi akadája
2020. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
*akadálya...(többet kellene aludjak xD)
2020. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Megtartanám a becsúszott babát, ha mindig vágytam babára és még nem lenne vagy ha régóta kezelésekre járnék és évek alatt csak ekkor sikerülne. Teljesen nulláról viszont nem kezdenék bele és nem terveznék babázni 44-45 évesen. Az átlagos 50-es ismerőseim már unokára vigyáznak, nem általános iskolába járatják a gyerekeiket. Szerintem így egészségesebb mindkét oldalról nézve.
2020. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőm 48 évesen szült, bár nem volt tervezett csak becsúszott.
2020. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
Tervezetten nem szülnek, de ha becsúszna, természetesen tisztességesen, szeretetben fel lenne nevelve.
2020. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%

Ha becsúszna se tartanám meg. Nem fér a terveimbe, se időm, se pénzem, se kedvem nincs egy harmadik gyerekhez. Már 18 és 15 éves gyerekeim vannak.


46N

2020. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Van, a nagymamám, és egészséges lett a gyermeke.
2020. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%

Fél éve szült a kölléganom 45 évesen. Down szindrómás lett a kislánya.

Én ennyi idősen nem szülnék, és nem csak azért nem mert nagyobb esély van, hogy a gyermek betegen születik, hanem mert ennyi idősen már nem igazán akarnék csecsemővel foglalkozni. Amúgy a férjem is nagyon késői gyerek, és mindig mondja, hogy nagyon nem jó, ha a szülők nagyszüli korban vannak amikor tinédzser a gyerek. Túl nagy lenne a gererációs különbség.

2020. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

Tervezném és igen, vállalnám. Minden embernek máshol van a határ, nálam ez bőven beleférne.

A kockázatokat meg az orvosommal tisztáznám, akiben megbízok, nem névtelen gyakorizók véleményét kérném ki, akik ide járnak ventillálni meg ítélkezni, mint tudjuk.

2020. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!