Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító?

Szerintetek nem felháborító?

Figyelt kérdés

Van egy fb csoport. Nem akarok reklámot csinálni nekik, azért nem írom melyik. Szóval ez a csoport azon alapszik, hogy anyukákat gúnyolnak, viguráznak ki. És nem csak azokba állnak bele akik nyilvános fiókra tesznek képeket, ciki történeteket. Teljesen normális hétköznapi dolgokat viccelnek ki. Pl hogy anyuka beszélget a babájával. Alpári stílusban. Meg zárt csoportokból viszik kifelé a képeket, posztokat.

Talán 2 napig voltam ott, de valami undorító.


2020. okt. 12. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ja a gyerekmentesek? Le vagy maradva ők itt már lerágott csont.
2020. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Lehet ám jelenteni is a csoportokat Facebookon. Nem csak otthon duzzogni miatta.
2020. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Jelenteni kell. Azért nem lehet mindent is megtenni.
2020. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Jelenteni kell ezeket!

Egyébként a nyilvános oldaluk (sejtem,hogy mire gondolsz) is valami gyomorforgató.

2020. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Rendőrségre is lehet vinni személyiségi jogok megsértése miatt, de ennek csak akkor lenne értelme (és csak akkor foglalkoznának vele), ha csoportosan jelentenék.
2020. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Intő példa hogy nem kell mindenhová posztolni a gyerekekről.

Én pl tuti nem leszek ilyen utalkozo poszt témája :)

Amúgy meg kb az összes kisbabás - anyukás csoport ilyesmi.

2020. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem a gyermekmentes. Jelentették sokan, de nem történik semmi.

6 Már nem azért de az hogy valaki egy zárt!!! csoportban megkérdezi mondjuk, hogy miért csukotgatja a gyerek a fogát kép minden nélkül, vagy feltesz egy tesztet h szerintük pozitív-e n egyenlő azzal hogy mindenhová posztolna a gyerekről.

2020. okt. 12. 14:14
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak hogy felháborító, de nem hinném hogy törvényes. Vagy kitudja.


Tudom írtad, hogy nem a Gyerekmentes övezet, de megkukkantottam a hivatalos oldalukat, és láttam, hogy egy barátnőm is kedveli. Most olyan furán érzem magam a gratulációjával, meg a látszólagos örömével.


Egyébként engem nem izgat ha valaki nem akar gyereket, de ne gyűlölködjünk már. Ha nem akarnék se lépnék be egy ilyen csoportba soha az életben. Anny8t foglalkoznak a gyerek nem vállalás témájával, hogy annyit egy gyerekkel nem foglalkozikaz ember.

2020. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Attól függetlenül, hogy mennyire "jó dolog" ilyen privát dolgokat vad idegenekkel megbeszélni a másik se normális, aki ezt kibeszéli. Én felnőtt emberektől többet várnék. Utálkoznak, kibeszélnek, mint a suliban. Felnőtt nők...
2020. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező. Az a helyzet, hogy meg kell tanulni nem foglalkozni ezzel. Ez szerintem ugyanaz a túlkompenzáció, mint a homofóbia. Ha nem akarok valamit, akkor nem porgok rajta bakker, hanem csak nem foglalkozom vele.

Azok az emberek akik valami ilyesmi ellen nagyon ellene vannak, azok melyen szerintem igenis akarnak pl gyereket, csak annyira szar életük van, hogy esélyük sincs rá (nincs pasi, van de nem akar gyereket, nem sikerült felnőni es féltékenyek a családban levő gyerekekre stb) és ezzel kompenzálnak. Ismerek olyat, aki nem akar gyereket. Nincs neki és kész. Nem foglalkozik velük. Pláne nem tölti a szabadidejét, hogy azzal foglalkozzon, mások mit csinálnak a gyermekeikkel. Az ilyenek, akiket írsz, beteg emberek és en sajnálom őket.

2020. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!