Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító?

Szerintetek nem felháborító?

Figyelt kérdés

Van egy fb csoport. Nem akarok reklámot csinálni nekik, azért nem írom melyik. Szóval ez a csoport azon alapszik, hogy anyukákat gúnyolnak, viguráznak ki. És nem csak azokba állnak bele akik nyilvános fiókra tesznek képeket, ciki történeteket. Teljesen normális hétköznapi dolgokat viccelnek ki. Pl hogy anyuka beszélget a babájával. Alpári stílusban. Meg zárt csoportokból viszik kifelé a képeket, posztokat.

Talán 2 napig voltam ott, de valami undorító.


2020. okt. 12. 14:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom, aki elégedett önmagával, és az életével az nem bánt más embereket, pláne nem alpári stílusban. Az ilyeneknek mindig van valami bajuk, itt is rendszeresen megjelenik pár, amivel nem lenne mondjuk baj, ha kultirált stílusban írnának, de nem mindig jön össze.

Az, hogy az "ugyuligugyuli rózsaszínagyú" anyukat nem szeretik, hát Istenem, én sem, de azért más normális embereket nem fogok bántani.

2020. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!