Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik eldobható bugyit...

Melyik eldobható bugyit javasoljátok szülés utánra?

Figyelt kérdés

Kelengyecsomagba szedem össze a holmikat..

Esetleg Chicco vagy Bella?


Nem ismerem a minőségüket..



2020. okt. 14. 13:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja, és méretben (vékony testalkatú vagyok, 60..pár kilósan fogok szülni). Ehhez, ha jól láttam a 42-44-es méretet ajánlják. Az stimmt?

Gondolom a betét kitölti majd.

2020. okt. 14. 13:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Tena lady pants, derékbőségtől függ a méret.
2020. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsi a köv.kérdésemért (első babás vagyok):


Természetes és császáros szülés után is szükség lesz rá? (Az előbbire készülünk, de persze sose lehet előre tudni.)

Hány db-osat érdemes venni?

2020. okt. 14. 13:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én választottam otthonról olyan bugyit, amit már utána kidobok. Bár vettem eldobhatot is, de olyan papír szerű volt, így ezért maradtam a sajátomnal.
2020. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minkèt fajta szülèsnèl szüksèges, hiszen a placenta levàlàsa okozza a vèrzèst.

Èn rossmann sajàt màrkàs inkontinemcia bugyit hasznàltam. 61 kg voltam szülès előtt ès az s mèret pont jò volt.

2020. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy kelleni fog, nekem normál menstruáció erősségű, mennyiségű vérzésem volt. Sima feancua bugyit hordtam,mint előtte alváshoz.
2020. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges, én is vettem, kényelmetlen, elcsúszik, végül hozott a férjem sima always ultrát, bugyit vegyél bármelyik kínaiban, utána kidobod.
2020. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Reni 28 ***** válasza:
Én dm sajátmárkásat vettem (jessa). Mivel végül császár lett, nem kellett sok belőle, de sokkal egyszerűbb volt azt felhúzni, mint a bugyit, (vittem még tenat) Itthon már csak alwayst használtam
2020. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4-eshez csatlakozom, kiválogattam pár régi, elnyűtt bugyit, meg vittem éjszakai alwayst. Na, az kevés volt, de az első baleset után rájöttem a technikára (két betét), és végül is egyetlen egy bugyi volt, ami tényleg amiatt került kukába, mert összemocskoltam. Szerintem felesleges, de másnak nagyon bejön.


Én amit javaslok, hogy ágyba való kiteríthető, nedvszívó alátét, "pelenkát" vigyél, nekem a szobatársam adott kölcsön, amikor összevéreztem a lepedőt, hogy ne történjen további baleset.

2020. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

9-es köszi a plusz tanácsot, szuper!

2020. okt. 14. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!