Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi amitől szar anyának érzitek...

Mi amitől szar anyának érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint mindenki érez így néha... Nektek mi az, amitől így éreztek? Konkrét eseteket is mesélhettek
2020. okt. 16. 09:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám azt mondta, hogy ő azt bánja, hogy nem ült le játszani többször velünk, ő nem szeret szerepjátékozni vagy babázni vagy társasozni. Ketten voltunk a tesómmal, mindig jól elvoltunk. Szóval nem maradt ez meg traumaként, mert sok más dolgot csináltunk együtt. Valószínűleg a gyerekek ezekből a dolgokból nem éreznek semmit :)
2020. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge tanuló. Kis butuska,nehéz felfogású,de amúgy nagyon jó lelkű, kedves gyerek.Emiatt szar anyának érzem magam,mert mindig veszekszem vele,miközben felesleges,mert ha agyonverem akkor is gyenge tanuló lesz. Néha hibáztatom magam, hogy lehet miattam lett ilyen,és azért is,mert nehezen fogadom el,de már legalább eljutottam oda, hogy nem fogom tudni megváltoztatni.

A kicsit meg gyakran rakom tévé elé, hogy nyugi legyen.

És utálok főzni

2020. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jó olvasni amiket írtok, nem érzem egyedül magam végre. Én is sokszor nyomkodom a telefonomat a gyerek mellett és félek, hogy emiatt nem fog megfelelően fejlődni mert úgy érzem keveset figyelek rá.

Alvás idő alatt én is inkább sorozatozok vagy olvasok a főzés, takarítás helyett, de ez nálam nem a szar anya kategória, gyerek előtt is utáltam a házimunkát (persze azért nagy nehezen mindig ráveszem magam).

2020. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Játék. Uuuuutálok játszani. Nincs fantáziám, nem vagyok kreatív, és halálra idegesít az egész. Van viszont egy gyerekem, aki soha nem tudta és tudja egyedül normálisan elfoglalni magát. Amíg óvodába nem került, kényszerből animátorkodtam egész nap, mert még mindig inkább ez, mint az ordítás, őrjöngés, baromság- vagy kárcsinálás. Csakhogy annyira kiégtem ettől, hogy azóta nem vagyok hajlandó. Nagyon durván veszekedve hajtom el, ha bepróbálkozik, hogy foglalkoztassam/szórakoztassam. Ő minden erejével és kapacitásával ezen van. Én meg annál jobban veszekszem vele, hogy hagyjon már békén.

Ja és nem vagyok konyha- meg házitündér típus. Botrányosan nem.

2020. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor erzem sz@ranyának magam mikor egyszerre akar engem mindkét gyermekem, de mivel kettészakadni nem tudok, így választanom kell közöttük, és a masikkal szemben ilyenkor bűntudatom van.
2020. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!