Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van aki vacilál, hogy...

Más is van aki vacilál, hogy legyen e második baba?

Figyelt kérdés
4 éves a fiam és nem tudom eldönteni, akarom is meg nem is. 30 éves vagyok szóval még ráér, párom 40. Szerettem volna ha 3-4 év van köztük viszont nagyon rossz terhességem volt és nagyon eleven a fiam még most is. Jó újra dolgozni, de mégis jó lenne átélni ismét meg hát csak jó egy testvér.

2020. okt. 19. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanígy vagyok én is! Én 31 vagyok a férjem 41. Én őt már egy kicsit öregnek érzem egy második babához. Ráadásul olyan szépen visszafogytam.

Nekem amúgy a fiam 2 éves, és jó lenne neki egy tesó, de szerintem nem lesz.

2020. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Uh lanyok en 6 evig vartam,vacillaltam,de bevallaltuk es annyira jo. 100 x jobban èlem meg mint az elsot. Elobb kellett volna,tul sokat vartam. En 36 evesen szultem a masodikat.
2020. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
En is vacillalok. 31 vagyok a ferjem 43. Mi most vagy soha. Ha megvárjuk, hogy visszamenjek dolgozni, akkor már nem lesz több gyerek. Ha most szülök meg egyet attól tartok a karrierem landol a wc-ben. Nem tudom 😔
2020. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mi is gondolkodunk. Rengeteg pro és kontra van, nagy a dilemma. Csatlakozom hát a többiekhez.
2020. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4 vagyok: ezt a kérdést én tettem fel a minap.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2020. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Bàr mèg csak 1 èves a lànyom, èn is tanàcstalan vagyok. Iszonyù eleven, 6 hònapos koràig baromi nehèz volt vele. De szeretnèm àtèlni a terhessèget megint. Viszont fèlek, hogy a 2. Baba is kòlikàs lesz ès nonstop sìrni fog.
2020. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Az első babát 21 évesen szültem. A másodikat most 29 évesen. Már megbántam, hogy ekkora a korkülönbség köztük. De dolgoznom kellett nekem is, hogy saját házunk legyen. Szivem szerint három évet vártam volna csak. Ez a terheség sokkal nehezebb is volt. Bár 21 évesen azért könnyebb volt.
2020. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Mikor úgy döntöttünk jöhet a tesó a lányunk 3,5 éves volt. Ő is igen nagy igényű (többemberes) gyerek. De vágytunk még 1 babára. Én 29 a férjem 41 éves volt

Nehezen jött a baba 8hót vártunk rá.

Elvetéltem😭

Sok vívódás után újra belekezdtünk.

Nagy meglepetésre, 2 baba lett.

Nem mondom h egyszerű így az élet, de a lányunk nagyon sokat komolyodott mióta megszülettek az ikrek. Eddig is imádtam, de most csodálom ót minden nap h milyen ügyes nagytesó lett

Életünk legjobb döntése volt a tesó vállalás

2020. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
8-ás sajnálom a babadat nagyon. Szörnyű lehetett. De gratulálok az ikrekhez. Az se lehetett egy könnyű terhesseg 😀
2020. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt kérdés, hogy több gyermekünk lesz és soha egy percre sem bántuk meg őket. 😊
2020. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!