Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viseltétek, mikor elkezdt...

Hogy viseltétek, mikor elkezdtetek dolgozni és újra be kellett tanulnotok?

Figyelt kérdés

Olyan a munkaköröm (pénzügy), ahol rengetek a törvényváltoztás évről évre. Jövőre megy a fiam bölcsibe és már előre rettegek, hogy milyen lesz újra megtanulni mindent.

Imádtam a munkám, és mikor eljöttem egy kvázi csoport felügyeletéért feleltem, és a tudásom iroda szinten (100+ fő) nagyon elismert volt.

Ha visszamegyek azok akiknek a munkáját felügyeltem, ők fognak segíteni a visszarázódásban. Nyilván abba a munkakörbe nem mehetek, hanem újra eggyel lejjebb. Ha megint bizonyítok visszatehetnek.

Más ezt hogy élte meg?



2020. okt. 23. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon nehéz volt.. sok új infó, nap végére teljesen lefáradt az agyam. De idő kérdése és jobb. 3 hét volt huzosabb utána remek volt mondhatni.
2020. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan figyeltem és tanultam a változásokat amíg itthon voltam, így semmi gond nem volt.
2020. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az a bajom szülés óta, hogy az emlékezőképességem kb 0. Azóta nagyon nehezen ragadnak rám az új dolgok, pedig nagyon igyekszem, de kb elfelejtem mire odajutok, hogy kell. Bár az is igaz, hogy a szakmámban maradtam, de új munkahelyre, ezért is még nehezebb. A vezető is folyton ezzel jön, hogy nagyon elégedett a munkámmal, látja hogy értek hozzá, de mindig "elhagyom a fejem". Szóval nehezen viselem. Ha van valami jó tanács erre, annak örülnék..
2020. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!