Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik nagyobb...

Szerintetek melyik nagyobb tragédia: ha valakinek meghal a gyermeke, vagy ha nem is születik neki?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez ugye nem komoly kérdés?

Szerinted melyik a jobb? Ha anyad meghal vagy negsem szül téged?!...

Amúgy inkább ne legyen gyerekem mintsem meghaljon

2020. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Milyen böszme kérdés ez editke?
2020. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem annál nincs nagyobb tragédia, ha vki elveszti a gyerekét.
2020. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha meghal nyilván az.
2020. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát, én 20+ éve gyereket akarok. Az volt minden vágyam. Teljesen bele vagyok betegedve, hogy nincs. Nem tudnék ennél rosszabbat elképzelni, csak egyet, HA MEGHAL a gyereked! Szerintem egyértelmű, hogy annál rosszabb semmi se lehet.
2020. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pedig a végeredménye mindkettőnek ugyanaz
2020. okt. 25. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ha nem születik/születhet gyereked max te halsz meg belül, de ha meghal a gyermeked lehet még 100 is, de örök nyomot hagy benned. Miért lenne mégis ugyanaz a végeredmény?!...
2020. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jah, hát én úgy értettem, hogy nincs másik gyereke még mellé az illetőnek, hanem tegyük fel, csak 1 volt, de meghalt, vagy pedig 1 sem volt, mert nem született neki
2020. okt. 25. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Te nagyon hülye vagy... Mi a rosszabb? Ha megerőszakolnak, lelocsolnak benzinnel és felgyújtanak, vagy ha leütnek és azonnal meghalsz? Végeredményben ugyanaz nem? Jó hülye példa,de a kérdésed is hülye. Szörnyű dolog elvesziteni egy pár hetes magzatot, de össze sem lehet hasonlítani azzal ha például halva születik a kisbabád, és még szörnyűbb ha megszületik, hazaviszed, neveled és pár évesen mokdjuk meghal. Ilyen nyilván nincs, de ha tudnám h például négy évesen v 14 évesen (v teljesen mindegy) meghal a gyerekem, akkor inkább nem akarnék gyereket. Élném az életem gyerek nélkül. Ha viszont már meg van a gyerek és ne adj isten meghal, senki nem fogja azt kívánni, h bárcsak meg sem született volna. Ilyen nincs. Épp ezért semmi értelme a kérdésednek.
2020. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Hülye példa


De mi a jobb? ha nem ismersz meg valakit?


Vagy megismered és meghal?

2020. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!