Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem tudtatok/akartatok...

Miért nem tudtatok/akartatok szülés után lefogyni?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszoljanak, akiket érint a dolog!

Köszönöm! :)


2020. okt. 26. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert végre hosszú évek után, végre nem 48 kg voltam vasággyal együtt, hanem volt egy kis nőies alakom.
2020. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Az első pár hónapban engem nem is nagyon érdekelt az alakom. Utána elkezdtem mozogni, fokozatosan sportolni, de míg szoptattam, valahogyan más volt az alkatom, arcom is. Annyira nem volt szembetűnő akkor nekem, inkább csak a fotókon látom utólag, hogy mennyivel másabb vagyok most.
2020. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Császár után megvártam a 3 hónapot a tornával, majd amikor már nekiálltam diétázni akkor újra terhes lettem.
2020. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert egy lusta dög voltam és kényelmesebb volt a kanapén tespedve Netflixet nézni a szabadidőmben meg bármikor ha volt rá lehetőségem. A kajálásra sem figyeltem, óriási adagokat ettem este 10-kor is mindenféle nehéz kajákból és utána bevertem az esti sorinézésnél még egy zacsi chipset. Miért? Mert rohadt finom és zabálni király, mi másért.

Amikor aztán elkezdtünk a kistesón gondolkodni és realizáltam, hogy a gyerekem 2 éves koráig 15 kg-t híztam (a terhesség alatt összesen híztam 7 kg-t, ebből semmi nem maradt rajtam) akkor eldöntöttem, hogy ez így nem mehet tovább. Elkezdtem minden nap mozogni, figyelni az étkezésre. Azóta 10 kg-t fogytam és már nem undor fog el amikor tükörbe nézek de még messze a cél, viszont most így sokkal jobban érzem magam.

2020. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

4es, ez a netflix tök én! XD

Annyi, hogy én rendes adagokat eszek, de este mindig betolok egy csipszet a férjemmel, meg egy családi szotyit... Néha egy gyümölcsös sör is lefolyik...

Mostanában előtte edzek valamit, ugyanúgy netflixre :D szerencsére én nem híztam el, de nagyon kell figyelnem. Az az igazság, hogy egy egész napi babakergetés után jól esik ez...

2020. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Négyes választ adom, nem tudok kifogást keresni, iszonyatosan szeretek zabálni, minél szénhidrátdúsabb a kaja, annál jobban. A terhesség alatt mérsékelten jött fel plusz kiló, ebből nem sok maradt rajtam, de szoptatás alatt egy igazi bálna lettem, pedig rengeteg tejem lett. Ennyit a szoptatás alatti fogyásról... Sajnos a férjemet sem zavarja, sőt partner a hülyeségben.


Sajnos a sport soha nem segített önmagában, bármikor 20 perc alatt megeszem annyi kaját, amit maratonfutással sem kompenzálok.


Most kezdtem el diétázni úgy 10. alkalommal, már pár kiló lement a 30-ból, de szenvedek, félek megint feladom. Elsősorban utálok tükörbe nézni, másodsorban rettegek, hogy a gyerekem ezt a példát látja.

2020. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert lusta disznó vagyok, enni viszont szeretek.

+ Férjem kifejezetten oda van attól, hogy most nem vagyok teljesen lapos, így az se motivál, hogy neki jobban tetsszem, mert így tetszem.

Egyébként semmi se jött föl második szüléssel, sót vékonyabb lettem. Node még azt cipelem, amit az elsőnél felszedtem. 🙈 158/62 és 48 voltam.

2020. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Én pl nem vagyok lusta, szeretek és rendszeresen sportolok, egészségesen eszek, de elszálltak a hormonjaim és bár nem hízok, de a súlyom nem csökken. Nagyon nehéz, főleg hogy teszek ellene de semmi haszna. (igen voltam kivizsgálásokon, jó diétám van, jó edzéstervem, de mégsem megy) gyógyszereket meg még nem akarok szedni. Bár ennek akár pszichés okai is lehetnek. Ez van.
2020. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lusta voltam és éhes.


Amikor még szoptattam, egyszerűen annyira kívántam a szénhidrátot hogy hihetetlen. Én is sorozatot néztem miközben aludt rajtam a baba...


Peksuti minden mennyiségben....


Az volt a szerencsém, hogy azért nem +20 kg volt rajtam, hanem kB 6-7.


Most 14 hós a lányom, kb 3 hónapja választotta el magát, akkor megembereltem magam.


Itthon tornáztam és eljartunk heti 1-2x a lányommal ilyen baba-mama tornára is.


Most oly a +3-4 kg van rajtam, nem vészes, mert 170 cm vagyok, így azért elveszik.

2020. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok lusta, csak kva fáradt. Mire a munka, gyerekek, tanulás, háztartás után este 9-fél10-kor leülök, a fszom fog tornázni. Kövér vagyok és amíg az életem nem változik, az is maradok.
2020. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!