Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol kérhetnék segítséget, ha...

Hol kérhetnék segítséget, ha úgy érzem, hogy szülés utáni depresszióm van?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött kb.

Két hete szültem.

Nem múlik.

Rengeteget sírok, kedvetlen vagyok, nem tudok igazán örülni, mert folyamatosan stresszelek, hogy vajon biztos mindent jól csinálok e.

Aludni akkor sem tudok szinte, ha van lehetőség.

Étvágyam sincs.

Szeretném, hogy vége legyen ennek, szeretnék kiegyensúlyozott és vidám lenni. Attól tartok, hogy ha csak várok, hogy jobb legyen, így nem lesz. Viszont nem tudom mit tehetnék, ezért fordult meg a fejemben, hogy segítséget kérek.


2020. okt. 27. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy ez szülés utáni depresszió lenne. 2 hete szültél, tombolnak benned a hormonok, teljesen normális, amit érzel.

Ha 2-3 hónap múlva is így érzel még, akkor érdemes vele foglalkozni.

Ez egy borzasztóan nehéz időszak, de nem tart örökké, elmúlik, hidd el!

2020. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol van pszichiátriai gondozó, ott tudsz segítséget kérni, beutalót a háziorvos tud adni.
2020. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy a védőnőnek kell szólni, ő tudni fogja mi a következő lépés. Kitartást!
2020. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!