Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves pécsiek! A szülészeti...

Kedves pécsiek! A szülészeti klinika közelében hol található olcsó szállás? Decemberben fogok ott szülni, és mivel messziről megyünk, korábban kell befeküdnöm, a párom pedig szeretne ott maradni Pécsen a szülésig.

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ne szülj ott, putri.
2020. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én első körben a kollégiumokkal próbálkoznék, ha van szabad helyük, ki lehet ott venni szobát.

De szülőszállás is van, a vasútállomás közelében, ez annyira nincs közel a szuleszethez ugyan, de onnan jól megkozelitheto. Pécsi Lions Ház néven keresd, felszerelt, kulturált hely, onnan ismerem, hogy jártam egy tanfolyamra, aminek ez a ház adott helyszínt.

Sajnos több szállás nem ismerek, pécsiként nem szoktam Pécsen megszallni :) De talán a kórház is tud pár tippet adni, biztos, hogy mások is kerestek már ilyen lehetőséget, hiszen a Pécsi szülészet regionális központ.

Egyébként nem egy rossz hely, nem tudom, az első válaszolnak mi baja, én két gyerekemet is ott szültem, semmi baj nincs vele, modern, jól felszerelt szülészet, a kaja mondjuk tényleg béna, de hol nem az? Büfé mondjuk nincs (vagyis négy éve még nem volt), azzal számoljatok, de a közelben van két Spar, ha a párod megy hozzád, ott be tud vásárolni neked,plusz nagyon sok helyről lehet kaját rendelni, sőt, ha jól emlékszem, a kórházban is van lehetőség térítés ellenében valami extrásabb menüt kérni, de ennek a mikéntjére én nem bírtam rájönni az idő alatt, amíg bent voltam.

2020. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem tudod hogy milyen egy rendes szülészet jó orvosokkal és ápolókkal. Az egy putri, ahol megcsászároznak vagy béna kis rezidens senkikre bíznak.
2020. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Hallottál már második a szülési erőszakról? Láttál már csecsemősöket, akik úgy bánnak a kisbabákkal, mintha rongyok lennének? Láttál már elrontott nőgyógyászati műtéteket, amik emberéleteket tettek tönkre?
2020. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kollegiumot tomegszallast a covid miatt nem ajanlok. Maganszallas v panzio kellene. Bar ugyse engednek latogatokat ,felesleges lekoltoznie. Ha haromnaponkent leutazik es beadja a tiszta ruhat es kajat sztem az is eleg.
2020. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 29. 00:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó oké, akkor én szar helyen szültem, köszönöm drága, hogy ezt a tudomasomra hoztad. Bocs, hogy nekem jó szülésélményem volt ott, a "béna rezidens senkikkel", tényleg az én k.va anyámat, hát hogy képzeltem ezt.
2020. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, kezeltesd magad. Sajnálom a gyereked, remélem kiszakítja a gyámügy és szerető otthonra lel. :)
2020. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy ép... A zártosztályon engednek netezni?
2020. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!