Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha választhatnál, hogy most...

Ha választhatnál, hogy most szülsz egy nem várt gyermeket (vagy a párod), vagy soha többet nem lehet, akkor mit választanál?

Figyelt kérdés
Tehát azon ritka esetek közül lennél egy (vagy a párod), akinél nem lehet észrevenni a terhességet, és mondjuk kiderülne hogy 1 hónap és szülsz, vagy inkább az derülne ki rólad, hogy nem lehet gyereked? Csak ez a 2 választható. Miért azt valasztanád? És nehéz döntés lenne?

2020. okt. 30. 18:55
A kérdező szavazást indított:
Féefi vagyok, inkább most szüljön a párom. (Nyilván ha lenne, vegyük úgy)
Férfi vagyok, inkább ne lehessen gyerekem.
Nő vagyok, inkább most szülnék.
Nő vagyok, inkább sose legyen.
116 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
51%
Nem szeretnék gyereket... Nem nekem való
2020. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
49%
Nő vagyok és nem szeretnék gyereket, úgyhogy számomra ez könnyű kérdés.
2020. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez nem könnyű kérdés, mert szeretnék majd egyszer gyereket, de ha most ilyen helyzetbe kerülnék akkor szerintem azt választanám, hogy inkább sose legyen. Jelenleg anyagilag és lelkileg is olyan helyzetben vagyok, hogy gyereket vállalni a legnagyobb hiba lenne.
2020. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok. Megszülném, akkor is, ha később is lehetne gyerekem. Mert egy dolog, hogy rendesen védekezek, ha nem akarok gyereket, meg egy másik dolog, hogy lemondok róla, ha már megvan.
2020. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Hét ha 25 éves lennék most szülnék... De hét még annyira nem vagyok nyí hogy 1 éve jött meg először... így inkább sose lehessen... Inkább akkor majd bevállalom mesterségesen, vagy örökbefogadok
2020. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

4es köszönjük a bölcsességet


Védekezés mellett is megeshet.

Lemondani róla azért nem ennyire egyszerű szerintem.

Kihordod, rugdos, mehszülöd... És otthagyod. Szerintem ez elég nehéz lehet.


Részemről inkàbb sose legyen, szavaztam.

2020. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Soha sem szeretnék gyereket, szóval inkább soha.
2020. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os: teljesen félreértettél. Azt írtam, hogy ha védekezés mellett teherbe esnék, akkor már megtartanám. Mert az egy dolog, hogy védekezel rendesen, és az egy másik, hogy elveteted-e, ha már megfogant, függetlenül attól, később még lehet-e gyereked. Szerencsére sosem kerültem ilyen helyzetbe, de mindig így álltam hozzá.
2020. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Most született gyerekem. A sok nehézség ellenére is vállalnám.
2020. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem könnyű. Nő vagyok, de ha nem volt elég eszem normálisan védekezni, akkor megszülném.
2020. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!