Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiderült hogy a feleségem...

Kiderült hogy a feleségem kisfiút fog szülni de teljesen tanácstalanok vagyunk hogy a Gyöngyösi re milyen fiú név passzol?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nagyon meg köszönném :)
2020. okt. 31. 17:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk a tiéd passzol? Akkor ahhoz hasonló vagy az (ha nem riaszt).
2020. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
szerintem a Péter passzol hozzá :)
2020. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
6%
Gyöngyvér, Győző, Gyula.
2020. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Hirtelen a Nimród ugrott be :) pedig nem is különösen szeretem a nevet.
2020. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

Van kábé 2000 választható fiúnév, milyen tanácsot adhatnánk mégis? Na meg eléggé relatív, hogy mi az, ami passzol.


Általánosságban néhány jótanács:


- településnévből képzett melléknév után lehetőleg ne egy keresztnévként is adható földrajzi nevet adjatok, mert elég idétlen (szóval lehetőleg ne Temes, Zajta, Csanád, Csenger legyen a gyermek)

- három szótagból áll a vezetéknév, szóval a keresztnév hossza igazából mindegy - az egy szótagú nevek ugyanúgy illhetnek hozzá, mint a hosszúak

- ha neked vagy párodnak van valamiféle beszédhibád, és egyes hangokat nehezebben ejtetek ki, célszerű az ezeket tartalmazó neveket kerülni


Adok néhány tippet, ami szerintem megy a Gyöngyösihez, de ezeken kívül tényleg van még egy rakás lehetőség: Ciprián, Bogdán, Aurél, Tas, Ond, Metód, Edmund, Ábrahám, Jákob, Jakab, Gyula.

2020. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Gyöngyösi Ádám

Gyöngyösi Henrik

Gyöngyösi Vince

Gyöngyösi Márton

2020. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
5!A Gyula pont településnév 😉Amúgy a tanácsok jók.
2020. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%
Ödön
2020. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
#7 Teljesen igazad van, figyelmetlen voltam. Egyébként szerintem jól hangoznak az azonos betűvel kezdődő vezeték- és keresztnév kombók (lehetne pl. Győző, Gyárfás, György, Györke), de nem mindenkinek jön be az ilyesmi.
2020. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%
Béla
2020. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!