Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Legyen 2.baba vagy sem?...

Legyen 2.baba vagy sem? Felnőttként milyen egykének lenni? És gyerekként hogy élted meg?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a testvér nélküli személyek panaszkodnak, hogy jó lenne egy testvér.
2020. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
A saját tapasztalataid alapján nem tudsz dönteni? Milyen, hogy testvéred van, gyerekként nem volt jó, hogy van kivel játszani?
2020. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ne egyke felnőttek válasza döntse el, hogy legyen-e 2. baba. Én egyke vagyok, a gyerekem is az marad, de nem azért, mert olyan marha jó egykének lenni, hanem mert nekem csak egy gyerekre van kapacitásom. Hogy jó testvérek lennének-e a gyerekeid, azt meg úgysem lehet előre tudni. Te dönts, hogy te mit szeretnél. Vágysz-e második gyerekre, lesz-e rá időd és energiád, anyagilag megengedheted-e magadnak.

Hogy milyen egykének lenni, nem tudom megmondani, mert nincs összehasonlítási alapom, hogy vajon jobb vagy rosszabb lett volna-e, ha van testvérem.

2020. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Legyen
2020. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
En egyke vagyok de mindig azt mondom h kell h legyen testver. En is azt tervezem h a gyerekemnek lesz testvere.
2020. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Engem véresre vert a tesóm :D de szeretnék testvért majd a gyerekemnek. Hiszem, hogy ezt lehet jól alakítani, odafigyelés kérdése.
2020. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két tesóm van, néha a mai napig kinyírnám őket, pedig már felnőttek vagyunk mind. Közben meg az egyik legjobb dolgok az életemben, mindig számíthatok rájuk. Mi nem csak tesók vagyunk, hanem barátok is. 😊

Nekünk eddig egy kislányunk van, de ha minden úgy alakul, ahogy terveztük, akkor szeretnénk neki legalább egy kistesót. Egyébként igaza van az előttem szólóknak, ezt csak te tudhatod, te ismered a gyereked pl. plusz a körülményeiteket.

2020. nov. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

A 13.mas az en valaszom, most is igy latom.

2020. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van tesom de nem tartjuk a kapcsolatot nagyon ezert en se erzem hogy kellene 2. Mi nem jatszottunk a nagy korkulonbseg miatt ezert olyan mintha egyke lettem voln. De mindig voltak baratnoim oviban is stb. Plusz jo kis oroksege lesz es mindent megtudunk majd adni neki. Babakotvenye van es probalunk majd egy kis lakast is osszehozni neki. En az a tipus vagyok akinek nem menne a 2 gyerek mert magammal is szeretek foglalkozni.
2020. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két testvérem... De minek.

A lányom egyke. A világ legjószívűbb, legönzetlenebb 23 évese. Rengeteg baráttal (nem felületes kapcsolatok, van 8-10 olyan, akikkel tűzbe mennének egymásért). Unokatesókkal napi kapcsolatban van még így is, hogy van, akitől az egyetem miatt 250 km választja el (erre tudatosan figyeltünk, hogy velük legyen kapcsolata).

2020. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!