Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED- igénylésnél a magánnyugd...

GYED- igénylésnél a magánnyugdíjpénztári tagság igazolására nem elég egy hozam értesítő amit évente szoktak küldeni? Szükséges a belépési nyilatkozat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! GYED igénylésnél nekem nem kellett (a munkahelyem intézte, mert TB kifizető hely), viszont pont a múlt héten intéztem a GYES-t, ahhoz kellett. Nekem volt belépési nyilatkozatom, de nem volt rajta záradék, így nem fogadták el. Vittem az éves tagi egyenleg értesítőt (gondolom ez ugyanaz, csak a mi pénztárunknál így hívják), és azt elfogadták, azt mondta az ügyintéző hölgy hogy jó az, mert rajta van hogy mikor létem be. Remélem később nem küldenek egy levelet hogy mégsem jó.


Amúgy kértem telefonon a magánnyugdíjpénztártól másolatot a belépési nyilatkozatról, egy hét múlva itt is volt, csak közben pont előző nap mentem be a Kincstárhoz. De még lehet hogy majd jól jön.

2010. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt elég az értesítő,hiába rajta van minden adat. Úgyhogy mentem kértem egy másolatot a belépési nyilatkozatról. Pár perc alatt át is faxolták.
2010. aug. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!