Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anya elmegy szülni,a másik...

Anya elmegy szülni,a másik gyerek otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Varom a masodik babamat,es arra lennek kivancsi titeket/elso babatokat megviselt(e) amikor a korhazban toltottetek 2-3 napot?

Nagyon felek ettol,pedig csak majusra vagyok kiirva. :/



#masodikbaba
2020. nov. 15. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát 3 és fél éves volt mikor született a testvére, szóval nem volt már baba.Jól érezte magát az apjával.Párom nagyon jó kis programos napoknak szervezte meg míg nem voltunk, inkább bulinak érezte, mint szenvedésnek.
2020. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves volt a nagyobb lányom, mikor a kicsi született. Éjjel indult meg a szülés, azt megérezte, mert soha nem kelt fel előtte, de akkor megébredt és nem is aludt vissza csak hajnali fél 4-kor, mikor az apukája hazáért. Addig elvolt a mamával. Másnap bejöttek látogatni, nagyon örült nekünk, a következő nap már jöttünk haza. Semmi gondja nem volt.
2020. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

A nagy majdnem 3 éves volt, mikor először nagytesó lett, jól viselte.

A középső majdnem kettő volt, mikor a kicsi érkezett, na ő rendesen megborult. De nagyon érdekesen. A kicsit bent kellett hagynom a PIC-en még 2 hétig, én meg esténként hazajöttem. Na, a középső megsértődött, vagy tudomisén, de apjának kellett elétenni a vacsorát, megfürdetni, lefektetni, mert ha én próbálkoztam, ellökött. Aztán aznap, amikor hazahoztam végre a kicsit is, megjavult. :) Szóval mintha nem is én hiányoztam volna neki igazából. :D Azóta sem értem. :)

2020. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen megviselte. De nem dőlt össze a világ. Most sem fog összedőlni mikor a harmadik megszületik.
2020. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
2,5 éves volt, pénteken szültem vasárnap mentem haza, minden nap találkoztunk, az apjával volt egyébként, nem hatotta meg hogy nem vagyok otthon (1 évvel korábban is teljesen jól elvolt anyukámmal amikor mi a párommal 3 napig külföldön voltunk)
2020. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

20 hónapos volt a nagy, 5 napot voltam kórházban. Ez alatt nem tudtunk találkozni, mert pont megbetegedett. Nem volt túl jó buli. Én a kórházban egy nem teljesen egészséges újszülöttel, vérszegényen, otthon a nagy betegen az idegösszeomlás szélén táncoló férjemmel. De túléltük. A nagy teljesen meg volt rám sértődve, 1 hétig nem is szólt hozzám. Aztán rendeződött a dolog.

Nyugodj meg, minden el fog rendeződni.

2020. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
1,5 éves volt amikor született a testvére, nagymamával és apával elvolt, akkor még ugye bejöhetett a kórházba, de ott sem én voltam az érdekes hanem a tesó. Mire a harmadik született addigra pedig 6 és 7,5 évesek voltak.
2020. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha olyan emberrel tud lenni, akivel szívesen van, akkor nem lesz gond hidd el.

Igaz nem szülés miatt, hanem krupp miatt feküdt be a 3 éves fiam a férjemmel a kórházba, de naponta 1-2x videó telefonáltunk és semmi gond nem volt. Bohóckodott, le volt foglalva.

Most lesz 4 éves, nemsokára szülök, valószínű most is így lesz majd a helyzet ha távol lesz. Amúgy meg gyerek függő. Az enyémnek sose kottyant meg az ilyen távollét egymástól.

2020. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21 hónapos volt a kisfiam. 3 napot töltöttünk bent a kicsivel. Elvileg jobban viselte mint én, viszont anyósomék minden egyes nap voltak nálunk őket pedig mindig is imádta a fiam.
2020. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt, amikor született a kistesója. Éjszaka (fektetése után)folyt el a magzatvíz és mentem be a kórházba. Azon kívül csak egy éjszakát voltam távol, azaz így egyetlen teljes napot volt nélkülem, utána a délutáni alvására haza is értünk.

Nagyon sokat beszélgettünk róla, hogy távol leszek pár napot, de majd küldök képet, beszélhetünk telefonon, ha szeretné. Nagyon szuperül érezték magukat az apjával. Együtt választottak ajándékot a kistesónak (ő is kapott), laza napot tartottak.

2020. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!