Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó estét. Tegnap délután...

12.34 kérdése:

Jó estét. Tegnap délután csináltam egy terhességi tesztet ami negatív lett. Ma délután ránéztem és nagyon halványan látszik egy második csík. De tegnap a terhességet jelentő csík elfolyt ez után se láttam a csíkot csak ma.Mit jelent?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy negatív a teszt. Ha időn belül nem jött ki a második csík, akkor az negatív. És most már értelmezhetetlen, de nem értem, miért őrizgettél egy negatív tesztet.
2020. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy 3 percen belül már meg kell látni jól láthatóan a csíkot (igazából 1 perc alatt kijön). Minden ami ezután van az már csak szellemcsík, száradási csík. Amit ma látsz, az semmi.
2020. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Csak hogy őszinte legyen nagyon megijedtem és gondoltam vannak itt nalam tapasztaltabbak és ide fordulok tanácsért.
2020. nov. 16. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A teszt dobozra rajta kellene lenni hogy 10 perc elteltével már nem lehet érvénybe venni. Én is néztem már rá 2 napos tesztre amin ott volt a 2. Csík. Az csak száradási csík volt. Vegyél egy új tesztet ha ennyire aggódsz. Ha baba van, 2 nap elteltével erősebb csík jelenik meg viszonylag hamar.
2020. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben úgy terveztem holnap veszek reggel egy digitális tesztet a biztonság kedvéért állítólag az nagyon megbízható.
2020. nov. 16. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcsináltad a tesztet reggel?
2020. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen épp most csinaltam meg.Negatív lett.Köszönöm a segítséget mindenkinek :)
2020. nov. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!