Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a párotoknak/férjeteknek, hogy apa lesz? Egyszerre mutattátok neki a pozitív tesztet vagy volt valami körítés? Illetve csak tesztekre hagyatkoztatok vagy előtte megnézettétek orvossal is?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezett gyerek az első gyerekünk, együtt izgultunk a budin miután megcsináltuk a tesztet majd kb 10 percig ültünk szótlanul a kanapén egymás mellett mint a filmekben, így tudta meg, hogy apuka lesz 😅 A második tervezett de itt is együtt tesztelünk majd ha odajutunk végre.
2020. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mèg a tesztnèl is ott volt, sôt ôt küldtem oda nèzze meg, èn nem is mertem. Az orvosi vizsgàlatig biztos ki nem bírtam volna, de mièrt is kène?
2020. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Mi sem terveztük, egyedül csináltam a tesztet, ő meg a hálóban várta az eredményt, baromira örült, én meg két hétig sokkban voltam,mert még nem akartam, utólag életem legjobb döntése volt, hogy bevállaltam :)
2020. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Megcsinaltam a tesztet, kimentem a furdobol, es elmondtam, hogy terhes vagyok
2020. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, egyébként ha tervezett lett volna, biztos meglepem valahogy
2020. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Én aznap mikor pozitívat teszteltem, délután egy tó melletti séta közben, mikor leultunk egy padra, mondtam el neki, úgy néz ki, hogy kisbabát várunk. Örültünk neki mindketten, várt baba volt. Később megmutattam neki a tesztet is.

Sajnos missed ab lett belőle... Legközelebb szerintem csak akkor örülünk majd, ha az orvos lát szivhangot... De mivel hetekig nem szeretném és nem is tudnám tagadni, hogy késik a menzim, ezért fog róla tudni, ha esélyes lesz a baba.

2020. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt csináltunk mindkét babánál a tesztet
2020. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kellett lepontozni a válaszomat, a kérdésre válaszoltam.
2020. nov. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem, miért csinálják, itt minden válasz hasznos...
2020. nov. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!