Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton frusztrál...

Miért vagyok folyton frusztrált, semmi sem jó, bosszankodok mindenen?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok itthon a babámmal, és mostanra állandóan idegeskedek, bosszankodok, elegem van. Nem a piciből, hanem az itthoni dolgokból, háztartásból, vendégjárástól, abból, hogy soha semmire nincs időm.


Sajnos a férjemen csattan minden nap. Állandóan zsörtölődök neki, mindenért cseszegetem. Már félek, hogy el fogom marni. Pedig sokat próbál segíteni. Azelőtt még csak nem is veszekedtünk, sosem voltam ilyen.


Olyan vagyok mint egy tipikus zsörtölődő hárpia.

Próbálok változatni, de nem megy :(

Folyton mérges vagyok és szomorú. Pedig a picinek nagyon örülök és vele nagyokat játszom. De úgy érzem, hogy ez a dolog belülről felemészt.


Légyszi ne oltsatok, így is elég rossznak érzem magam :(


Hogyan tudnék változtatni??



2020. nov. 18. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Orbancfű tea nekem segitett. Amúgy meg a vendégjárást vissza kell szorítani, szabályozni, pl heti, kétheti 1-2 alkalomra, úgy, hogy neked legyen jó. Ha nem értik, miért, hivatkozz arra, hogy félted a gyereked a vírustól.

A tökéletes háztartást pedig engedd el. A mindennapos főzést is. Arra emlékezz, hogy ez a 3 év arra szolgál, hogy a gyerekeddel tölts minél több időt, hogy minél erősebb legyen a kötődés. Nem pedig arra, hogy főzz, moss és takaríts folyamatosan.

2020. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok! 1 éves múlt a kislányunk, szülés előtt nagyon pörgös napjaim voltak, nehéz volt átállni, megszoktam mostanra, hogy lelassultak a dolgok. Imádom szeretem a családom, de sokszor én is olyan vagyok, esz az ideg stb. Próbálom ezt magamban leküzdeni, kibeszélem a férjemmel, hogy szxr mindig egyedül a gyerekkel stb. Ő meg megért, segít, ahol tud, de annyit dolgozik szegény, hogy érthető, nem mindig tud engem nyugtatgatni. A mostani vírus helyzet pláne rád rakja a plussz stresszt, nem úgy mozgunk a babával ahogy mi akarunk sajnos.
2020. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok. :( Probalok mas lenni de nehezen megy. Az orbancfű teat lehet szoptatas alatt?

Mar mindenfele teat ittam amit lehet szoptatas alatt meg szedek ipari mennyisegu magneziumot de nagyon lobbanekony vagyok.

2020. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segít, hogy együttéreztek velem! :)
2020. nov. 18. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemben hozzászólni a témához, de én is így vagyok vele sajnos. Talán ha visszamegyek dolgozni, akkor jobb lesz.
2020. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gyerkőcöt 1-2 napra rábízni valakire és a férjeddel kettesben egy kis programot szervezni. Mondjuk most ebben a vírusos helyzetben korlátozottak a lehetőségek, de ha csak egy kicsit is kiszakadsz a mókuskerékből az biztosan helyrebillentene.
2020. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!