Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi zsebpénzt kaptok 14-16...

Mennyi zsebpénzt kaptok 14-16 évesen ?

Figyelt kérdés

Én is hasonló korosztályba tartozom( 16 éves vagyok ) és hála istennek jó az anyagi helyzetünk . Ebből adódóan én kb. havi 100-150 ezer Ft.-ot kapok ezek mellett van egy 200 ezres limitem amiből ruhákat elektronikai eszközöket és hasonlókat vehet . Sokak szerint ez túl sok , de mint már említettem jó az anyagi helyzetünk . Az lenne a kérdésem hogy ti ennyi idősen mennyi zsebpénzt kaptok/kaptatok ennyi idősen ?

Illetve az hogy szerintetek reális ekkora összeget adni egy 16 évesnek ( megjegyzem hogy én legtöbbször félre teszem a kapott pénz nagy részét )

Köszönöm előre is a válaszokat .

nov. 18. 23:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
Napi 1000 Ft. Visz itthonról uzsonnát és üdítőt. Szinte nem is költ belőle. Mindig ruhákra spórol. Nem mintha nem vennénk neki. Ha kiszúr egy nadrágot például gond nélkül megveszi azonnal mielótt elvinnék.
nov. 19. 10:47
 12/15 anonim válasza:
100%
Én nem kérek semmit 14/F
nov. 19. 12:21
 13/15 anonim válasza:
75%
Pedig járok versenyekre, egy tantárgyat leszámítva kitűnő vagyok
nov. 19. 12:24
 14/15 anonim válasza:
Nemrég lettem 17 éves, de soha nem kaptam "csak úgy" zsebpénzt. Csak ha nem vittem magammal kaját suliba akkor pár száz forintot, vagy ha elmentem barátaimmal valahova ahol fizetni is kellett, pl kajálni vagy moziba. De ezek se voltak gyakori esetek, pedig nem mondanám magunkat szegénynek.
nov. 23. 17:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Minden reggel kaptam 200-500 ftot kajara, amubol vettem peksutit.

Szerintem ez tulzas amit te kapsz, de a szuleid dolga

nov. 29. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!