Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisiskolás gyereknek tízóraira...

Kisiskolás gyereknek tízóraira ötletek?

Figyelt kérdés

Másodikos a kisfiam, a tanítója azt kéri, ne csomagoljunk cukros nasit tízóraira, mert felpörögnek tőle a gyerekek. Én a gyümölcs mellé egy Túró Rudit vagy tejszeletet szoktam tenni. De rendben, tiszteletben tartom a tanító kérését, bár azt gondolom, hogy a szendvicsben (a pékáruban) is van legalább annyi szénhidrát.

Tudnátok egészséges tízórai ötleteket mondani? Köszönöm.



2020. nov. 19. 00:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szendvics, gyümölcs +

Győri édesnek van teljes kiőrlésű keksze, kakaós, nagyon finom. Mehet még müzli szelet (cerbonának van cukormentes, gyümölcsös), vagy vannak olyan kis puffasztott rizses korongok, csokiba mártottak. Teljes kiőrlésű tönköly ropi vagy kisperec. Banán, mert finom és laktat. Hűthető dolgot, pl. túró rudi, tejszelet, én soha nem raknék, mert ha nem eszi meg a nap elején, akkor megromlik.

2020. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
30%

9


A fertőzés nagyon valós


Évezredekig nem volt ennyire fertőzött a búzaállomány..



[link]

2020. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!