Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz ha beküldenek a 2...

Mi lesz ha beküldenek a 2 évessel a kórházba most?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2és fél éves a lányom és 4 őrlőfoga jön egyszerre,van ami már kibújt de nagyon fáj neki.

A gond az hogy szombat óta nem evett meg összesen 1 pudingot talán. Ivással nincs gond az megy nagyon. Így most kicsivel több mint 1 kilót fogyott.

A dokival nemrég beszéltem,a mai napot adta még nekünk hogy hátha valahogy ráveszi magát és eszik,ha keveset is..de ha nem,akkor be fog küldeni minket a kórházba,amit most sem mi sem ő nem akarna.

A sírás környékez,mert hiába kínálom joghurtitallal,pürével,pudingal..semmit sem akar.

Ha mégis be kell menjünk,mégis mennyi az esélye hogy bent fogják,én ott maradhatok vele?

Vagy csak tesztel a kezemben maradhatok?

Azt nem is akarom elképzelni hogy ott kell hagyjam.



2020. nov. 19. 08:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy egy ekkora gyereket egyedül kellene hagynod. A 14 éves unokaöcsémnek nem olyan rég volt térdműtétje és egy éjszakára bent kellett maradnia, de még mellette is ott lehetett az anyukája, mert kiskorú. Más kérdés, hogy ők nem éltek a lehetőséggel, mert az unokaöcsém már cikinek érezte...
2020. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
26%

Talán ha a gyereknek normális ételeket kínálnál, akkor több esély lenne arra, hogy eszik valamit. Csupa édesség, értektelen kaja az, amit bele akarsz tölteni, nem csoda, ha nincs kedve enni belöle.

Másrészt meg miért nem viszed el a gyerekfogászatra, ott kb 10 perc alatt megoldják a problémát és nem szenved a gyerek a fogakkal.

Annak meg mi értelme, hogy a gyereket kórházba tennék, ahol még annyit sem fog enni, mint otthon?

Miért nem keresek egy normális orvost, aki nem "nagykalapáccsal javítja a karórát" és ért is ahhoz, amit csinál?

2020. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem adsz neki rendes ételt?

Húsleves, krémlevesek, krumplipüré, édesburgonya, főzelékek stb?


Vagy csinálj neki turmixokat, hátha azt megissza.

2020. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

2es..

Te miről beszélsz? Miért vigyem fogászatra? Most jön a foga..nem kihúzni kell.

Értéktelen kaja? Az inye duzzadt,vérbő..tegnap beleharapott a zserbóba amit sütöttem,azonnal kiköpte.

Megnézném te hogyan rágnád a kaját ha ugyanez lenne veled is.

Te nagyon nem olvastad el azt amit írtam. Vagy csak nem tudsz értelmezni

2020. nov. 19. 08:46
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
A 2-es nem kihúzásra gondolt, hanem van, hogy csinálnak az ínyen egy kis bemetszést és a fog simán ki tud bújni úgy.
2020. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Mint írtam..semmit sem fogad el. A világ minden kajáját kínáltam neki. Főztem puhára tésztát is,tört krumplit is.

Nem értem most miért azon vagytok fennakadva hogy nem normál kaját adok neki. Adnék én. Bármit megvennék főznék ha enne !!!

2020. nov. 19. 08:49
 7/42 A kérdező kommentje:

5ös.

A 4 fogból 3 már kibújt. A gond az hogy az íny ahol felszakadt még nagyon duzzadt,többször volt hogy benyúlt a szájába és nyomkodta majd vérzett.

2020. nov. 19. 08:51
 8/42 anonim ***** válasza:
69%

De miért nem főzöl húslevest, krémleves, főzeléket zserbó meg pudindok helyett?


Vagy egy kis vegyes salátat?

2020. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy a 2-es és az 5-ös írta, a fogorvos érzéstelenítés mellett felmetszi az ínyét, és ettöl megszünik a fájdalom, a foga ki tud jönni minden nehézség nélkül.

(Fogorvoshoz normális ember nem azért jár, hogy kihúzzák a fogát!)

Emellett a 3-as által javasolt ételek sokkal hasznosabbak, mint az értéktelen édességek, és sokkal könnyebben ehetöek, mint a - kemény - zserbó, amiket ír, azokat nem kell rágni, csak nyelni!

2020. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

" A gond az hogy az íny ahol felszakadt még nagyon duzzadt,többször volt hogy benyúlt a szájába és nyomkodta majd vérzett."

Éppen emiatt IS kellene fogorvoshoz vinni, mert ez akár komoly gyulladás is lehet, amit a fogorvos 5 perc alatt rendbetesz, te meg hagyod szenvedni a gyereket, mert "nem kell neki fogat húzni"!

2020. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!