Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor adatta be a bexerot ?

Ki mikor adatta be a bexerot ?

Figyelt kérdés

14 hónapos volt Amikor ajánlotta a doki a bexerot.

Mondtam h rendben, mivel nagyon komoly következményei lehetnek ha elkapja, és így is csak 80% os a védelem. De viszont, az időpont egyeztetésnél mondják telefonon hogy a két kötelező mellé kapja. Az egyik az mmr a másik meg a baranyhimlő ismétlő lenne ? (16 hónapos korba adandó ha jól láttam) és még ezek mellé első bexero ? Nem lesz ez sok ? Ki hány hónapos korban, milyen oltassal együtt adatta Be? Utána kell ismetlő, ne kérjem hogy inkább azzal együtt adják be ? Mondták h a három mehet egyszerre. De én hiszem h az tul sok lesz neki. 4 szem fogaskája is már jovoget kifelé... nem szeretném h túl sok legyen neki.

Ki mit gondol ?



2020. nov. 19. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Kötelezők mellé be ne adasd a Bexserot is pluszba.


De, az orvos sem lehet olyan hülye, hogy 2 kötelező mellé még beszúrjon egy Bexserot is.

2020. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Sokan sajnos a kötelezők mellé kapják...3 szuri csóri gyereknek plusz ennek is annak is lehet mellékhatása. Ne kínozd és a doki se legyen már segg.

Ha hamar elkezditek 3 db kell. Fél éves korig 2őt,majd 2 éves koráig a 3.at. Legalábbis nálunk így volt. Később talán már csak kettő kell...de erre majd más talán jobban tudja a választ.

Szóval együtt sosem adattam be neki.

4 hósan az első,6 hósan a 2.at és most januárban 18 hósan a 3.at. De mindig eltelik 2 hét a kötelezők és ez között

2020. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat ez az, azt mondták hogy 3 -át lehet egyszerre a 4 sok.


Én meg úgy tudtam h csúsztunk az egész oltassal 12 hónapnál, gondoltam majd a mmr-T 16 hósan most meg a bexero+neisvac ism

2020. nov. 19. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom! Az MMR önmagában egy durva oltás, hisz 3 vírust is tartalmaz. Nálunk a bárányt is csak 4 hét múlva adták be. A Bexerot nem adattam be, de szerintem se engedd együtt a hármat.
2020. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már 14 hónapos elmúlt, most kapja az első bexerot. De akkor megmondom hogy ne adják be 3.nak


Az mmr amúgy is 3 héten keresztül aktiválodik.

2020. nov. 19. 11:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm ! Semmiképp nem kapja a 3 at meg. Meg se veszem addig inkább. Majd a neisvac ismetlővel.
2020. nov. 19. 11:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!