Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mióta anya...

Mit tegyek, ha mióta anya lettem, csak kudarc ér, és már utálom az anyaságot?

Figyelt kérdés

A gyerekem nem utálom, csak az azt, hogy gyereket vállaltam. Mindenhol csak kudarc ér, semmi jó nem történt velem.

A szülés úgy ahogy volt, rossz volt, a gátmetszés helye a mai napig fáj, fájdalmas menstruáció, mellgyulladás, emlőtályog (meg is műtöttek), lógó mell, undort keltő test, párkapcsolatom megromlott, a gyerekkel járni kell fejlesztőre, hogy felzárkózzon a többiekhez, valószínűleg speciális iskolába fog kikötni, a barátokkal megszakadt a kapcsolat. A munkahelyemre nem vesznek vissza, és dolgozhatok sokkal kevesebb pénzért másik helyen, és minden eddigi tanulásom, erőfeszítésem hiábavaló volt, mert ügyfélszolgálatosként fogom leélni az életemet. A sok formában tartó edzés egy kalap kakit se ér, mert ocsmányul nézek ki.


2020. nov. 28. 16:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
Hány éves vagy?
2020. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Hát igen, az anyaság csupa lemondás, önfeláldozás, de azért biztos van benne jó is, pl amikor a gyermeked átölel és szeret. Sajnos előre egyikőnk sem tudta, hogy milyen nehéz is lesz az anyaság és az élet...
2020. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként nem rossz meló az ügyfélszolgálatosság és sok anyát meg fel se vesznek sehová, mert gyereke van, akihez igazodni kell. Neked legalább van munkahelyed!
2020. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Neked legalább van munkahelyed. Nekem az sincs. Jövő hónapban, pár nappal karácsony előtt lesz 6 éve, hogy itthon rohadok. Még jó néhány évig közmunkát sem fogok tudni vállalni. Kapcsolatom sincs. Alfelem totálkár, én magam egy pusztulat, de a libidóm nem tűnt el, úgyhogy a falat kaparom, szétvet az ideg. De legalább a spec. iskolát talán megússza a gyerek, erre jó volt az önfeláldozás. Az meg, hogy anya élete kuka, a magyar társadalomban még ma is teljesen szokványos és sokak szerint rendben lévő.
2020. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

Csak annyit olvasok, hogy én-én-én. Itt nincs családban gondolkozás, elkülönítetted magad a problémákkal együtt.

Erre találták ki a családterápiát.

2020. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Sok embernek nem fizetődött ki a tanulása és ahhoz még gyerek sem kell, h az embernek xar élete legyen. De idővel majd csak jobb lesz!
2020. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Hát igen, az anyaságnak az a lényege, hogy megszűnik az én...
2020. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Na. Megvan a napi gyerekvállalás ellen gerjesztő poszt. Holnap se felejts el írni, lehetőleg ennek a szövegnek a variációját.
2020. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Sajnàlom, Sok mindent nem tudsz tenni màr. Előtte kellett volna meggondolni
2020. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

Akkor rohadt szarul éltek, gondolkoztok ha megszűnt az "én"!


Kiegyensúlyozott, boldog anya=boldog baba, gyerek.


Martirkodas és önsajnálat helyett, el kene gondolkozni hogyan ne legyetek sárkányok, szexelni kellene, tanulni, tovább képezni magatokat, szeretni, szeretve lenni, kimozdulni, kirandulni, családdal lenni.. Jó példát mutatni gyermekeiteknek!!!



Egy mártír, jaj szegeny én, hát igen ez az anyák sorsa típusú "nő" a legrosszabb példa egy gyerek életében!!!


Ezt adjátok át lanyaitoknak, hogy igy kell élni, vagy a gyerekvállalástól is elveszitek a kedvüket?

Fiaitok banjanak így a nőkkel, mert ez a természetes?

Gratulálok!


Érdekes..kozos reggeli, szex, sminkeles,csinosan feloltozes, , kozos játék, seta, program, szeretgetes, család, egyetemi felkészülés, újabb szex mellett, nekünk az egész napunk nevetés és boldogság, szeretjük egymást nagyon és merünk önzőek lenni már ha ezt lehet annak hívni.. Gyerek a kiságyba, addig mi egymással.. És érdekes, nem savanyodtam be, nem lettem házsártos.. Jó pár ev együtt élés és 1 éves gyerek nellett sem. 0 alvassal kb :) Próbáljátok ki!


Mondjuk ha öregek vagytok, lehet azért is ilyen a felfogásotok.

2020. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!