Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatas alatt "helyi" fogyas?

Szoptatas alatt "helyi" fogyas?

Figyelt kérdés

Tudom ez legyen eletem legnagyobb problemaja, de szules utan (6hete)

csak némi hasi háj maradt rajtam, meg gondolom laza a hasizmom. Mivel szoptatok es tervezem is legalabb 1 eves korig, dupla adagokat kell ennem h legyen eleg tejem. En ugy tudom h helyi fogyas nincs, tehat ha hasrol szeretnek fogyni, dietaznom kellene ami igy nem megoldhato. Akkor ez most igy marad? Emlekeim szerint az orvos hasazast 6honap utan engedett az elozo terhessegemnel, de az mar 8eve volt igy szeretnek frissebb velemenyt. Van bmi megoldas?


2020. dec. 1. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
NINCS, helyi fogyás!
2020. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem halottam soha olyanról, hogy dupla annyit kéne enni. Pedig volt szoptatási tanácsadóm is. Amúgy meg egészséges étrend. Sok zöldség, gyümölcs. Ha nem fogyasztasz túl sok kenyeret, meg tésztát, az már így jó. Illetve lehet hogy közvetlenül a hasizmot nem szabad terhelni, de más gyakorlatokat lehet, ami segít a fogyásban, tehát a hasadról is lemegy a felesleg, de tény hogy nem lesz kocka hasad (már ha az a cél).
2020. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!