Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis miért baj az, ha egy nő...

Mégis miért baj az, ha egy nő eljár szülés után edzeni, és tesz azért, hogy nőnek érezze magát, addig az apjára bízza a gyereket?

Figyelt kérdés
Miért ne lehetne az apjával is? Az apjával sincs 0-24 órában, és nem egy vadidegen emberre bízza, hanem az apjára.
2020. dec. 2. 10:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz velük, irigyek! Azért irigykednek, mert az ő párjukra még egy cipőt se lehet rábízni, nemhogy egy gyereket!
2020. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Ki szerint baj?
2020. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Mert ha valakire rá lehet mondani szülés után, hogy nő, akkor már rögtön megy az, hogy biztos rossz anya.


Semmi probléma nincs azzal, ha valaki elmegy edzeni és addig a gyereke nincs vele. Az anyáknak is jár a kikapcsolódás. Kikapcsolódni meg kisbabával nem lehet, max ha "eszik-alszik baba", de az max 100 000 000-ból egy olyan, de azoknak a nőknek is jár a kikapcsolódás, akiknek olyan babájuk van.

2020. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Én minden vagyok csak nem momzilla de a hordozást kikérem magamnak. A józan eszem mentette meg. Nem mindenkinek alszik a babája mint a kisangyal.
2020. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, sőt ez a normális. Ha teszel azért, hogy nőnek is nézzen a férjed, ne csak a gyereke anyjának, akkor a házasságodért teszel, ezt tudatosítsd magadban.


Egyébként kinek baj? És akinek baj, milyen alapon szól bele a ti életetekbe? És aki beleszólós, annak miért kell egyáltalán tudnia erről? (Nem hinném, hogy a férjed kifogásolná.)

2020. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

"2020. december 2. 11:09

Előzmény:

A kérdésre írt válaszod: Mégis miért baj az, ha egy nő eljár szülés után edzeni, és tesz azért, hogy nőnek érezze magát, addig az apjára bízza a gyereket?

"Én minden vagyok csak nem momzilla de a hordozást kikérem magamnak. A józan eszem mentette meg. Nem mindenkinek alszik a babája mint a kisangyal."


Az üzenet:

B@z.d meg akkor a pulyad! Ny.ald ki a p.ics@jat g.en.yo momzilla! Igenis az vagy! Any@ge.ci! Rohadjon ki a méhed!"


Na ezt kaptam 😂 ilyen emberek vannak.

2020. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%

4es, orvos látott màr ugye?🤨


Kérdező, tojni rá ki és mit gondol, ameddig a családodnak jó ahogy működtök. 😊

2020. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, engem még egyszer sem szóltak meg ezért.
2020. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Én is látok sok cikk alatt tonna számra olyan kommenteket, hogy "Úristen, az én gyerekem 3 éves koráig 2 percet se volt nélkülem, mert nekem volt erre igényem" "Én 35 hónapos koráig szoptattam, el se tudtam volna mellőle menni"

"Az én gyerekem olyan matrica, hogy még a fürdőkádba is jött velem, nem hogy szórakozni mentem volna, de nem tudom, nekem mikor anya lettem nem is volt más lényeges, csak a gyerekem" "Úristen, kivel van a gyerek amíg XY elmegy akárhova?" "Az olyan nő minek szül, aki nem tud 3 évig nyugton ülni otthon?" " 7 éves a gyerekem de még ovodan kívűl sosem volt nélkülünk, még a nagyszülőkre se hagytuk volna soha, nem azért vállaltunk gyereket, hogy lepasszoljuk másnak meg a babysitter nevelej fel " és stb.


Csak nézzetek meg egy cikk alatt kommenteket, ahol arról van szó, hogy egy pár elmer együtt menni kettesben vagy az anyuka eljár szórakozni/edzeni akármit csinálni..


Vagy akármelyik babysitter szolgálat oldalát, azt is elárasztják ezek, hogy úristen, babysitter, bezzeg a földekre kapálni is vittük régen a gyereket vagy a fiatalabbak: úristen, ki hagyná a gyerekét másra, nem azért szültél hogy 5 percre elmenj mellőle, milyen anya vagy te..



Rengetegen így gondolkodnak. Sokan nem mondják ki, de a nézésből is lehet tudni.

Nekem 8 hónapos volt a lányom, mikor 2 napra elmentem egy barátnőmmel Stockholmba addig az apjával volt a gyerek, majd 1 éves volt, amikor szombatonként elkezdtem nyelviskolába járni 7-13ig. Mindenhol döbbenten néztek rám, még ha nem is mondták ki..

2020. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. Pontozgassatok nyugodtan, csak nem árt, ha tudjátok, h nem a mostani 4esnek írtam. Akinek szólt, azt a kommentet törölték.
2020. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!