Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nemű gyerekre/gyerekekr...

Milyen nemű gyerekre/gyerekekre vágytatok és miért? Végül milyen lett/lettek? Mit éreztétek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Én kisfiúra vágytam. Hogy miért? A családomban a legtöbb gyerek lány, csak elvétve van 1-2 fiú. Lány lesz, és örülök neki.

30hkm

2020. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Kislányt szerettem volna és kislány lett.
2020. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Kislányt képzeltem el. A férjem is érzelmesebb, két lány tesója van. Fiú lett. De nem bánom. A fiúk sokszor jobban bújnak, mint a lányok. Nagyon jó érzés, hogy két pasi néz rám szerelmesen:)
2020. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Az első gyerek előtt lányra vágytam. Ő fiú lett, akit imádok, már 8,5 éves. A második baba előtt is vágytam a lányra, ő kislány lett, 3,5 hónapos.
2020. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Fiúra vágytam, nem tudom megindokolni. Nekem is bátyám van, valahogy azt éreztem az élet rendjének, hogy az első gyerek fiú :D Meg ugye amit a #3 írt, hogy a fiúk anyásabbak szoktak lenni, én kicsit vágytam erre az érzésre.

Lány lett, már 5 hónapos. El se tudom képzelni magam fiús anyukaként már, és az érzés, hogy valaha fiúra vágytam, már teljesen idegen. Nekem lányom van, lányos anyuka vagyok, pont. Ha a második gyerek fiú lesz, akkor nagyon alaposan át kell alakítanom az önképem, de biztos vagyok benne, hogy őt is ugyanígy imádnám. Viszont most annyira jó látni az apa-lánya szerelmet is, és ez még csak fokozottabb lesz idővel (azt mondják). Abszolút kárpótolva érzem magam az eredetileg vágyott anya-fia szerelemért :D

2020. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Egy fiú, egy lány. Be is jött, csak a sorrend nem, kislány lett az első.
2020. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Két fiúra vágytam, nem tudom megmagyarázni, hogy miért.

És két fiam lett. Imááádom!!!

2020. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Fiút szerettem volna, mert jómagam is elég fiús beállítottságú vagyok. Vhogy nem tudtam elképzelni, hogy rózsaszín, csini-bini ruhákat adjak a gyerekemre. Lány lett. De nem bántam meg, imádom és időközben rájöttem, attól hogy lány nem kell kicicomázni. Most a második gyermekemet várom, fiú lesz. És örülök annak, hogy így alakult.
2020. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Lányra vágytam 2 okból. 1. Mert fogalmam sem volt mit tudnek egy fiuval kezdeni 😅 2. Párom családjában ferfi ágon öröklődő a cukorbetegség. Fiunk lett es imádom. Mar el sem tudnám mashogy kepzelni 😊
2020. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerettem volna egy fiút és egy lányt, a fiút elsőre. Lány lett és imádom, 2,5 éves és ő a legjobb barátnőm, a legcsodásabb kis ember akit valaha ismertem, egy áldás az anyukájának lenni. A második gyereket ilyen szempontból elengedtem, lesz ami lesz mi imádni fogjuk.
2020. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!