Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már konfliktusod játszóté...

Volt már konfliktusod játszótéren?

Figyelt kérdés
Ha igen, megosztanád mi volt a baj?

2021. jan. 3. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem

De itt nem szokott másoknak sem..

Mindenki kb ismeri egymàst gyerekek előttről is.


Volt amit rossz szemmel néztem, de unkább hazamentünk a gyerekekkkel ( anyuka csak a telefont nyomkodta, a lánya vagy 5-ször próbált kapcsolatot teremteni vele.

Lecsúszott a mászókán

Lógott a gyerek “anya segíts”

2-2,5 éves , mèg nem ovisról van szó..


Én szedtem le.. majd hazamentünk.


De ez nem a mi, hanem a nagyinál lèvő játszótéren. Anyukát ismerem általános iskolából.

2021. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Balatonon a strandon volt, anyuka kis magánstrandot alakított ki a gyerekének. A 3 éves fiam odaült a gyereke mellé, erre mintha valami madár lenne, elkezdte hesegetni. Én csak jeleztem, hogy a gyerekem semmi rosszat nem csinált és már hívtam magamhoz, persze a fiam még rohant egy kört, erre elkezdett kiabálni, hogy látszik milyen nevelésem van. Én már nem is reagáltam, viszont egy másik anyuka védelmébe vett.

Nem igazán tudom az ilyeneken felhúzni magam, látszott a nőn, hogy elég frusztrált, elég lelakott anyuka volt, a gyerekét sajnáltam, hogy szegénynek egy ilyen anyával elég kínos lesz később.

2021. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Volt. Mikor egy kislány megharapta nem kicsit a fiam karját es az anya röhögve vitte odébb mikor az enyém bömbölt. Utánaszóltam ,neki állt feljebb,leköpött elém. Nem vagyok az ocsmány cigányok szintjére lesüllyedős,most sem tettem de többé nem vittem oda a gyereket pedig nagyon szerettük a helyet. Ez csak arratévedt. Szépen mosolyogva küldtem el a durva anyjába
2021. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Anyuka baszott figyelni a vadállat módjára viselkedő ovisára aki szándékosan fellökte az éppen csak totyogó 1 évesem. Mikor szóltam, hogy figyelhetne rá, azzal jött, hogy meg kell szoknia a kicsinek a nagyobb gyerekeket is ne féltsem már annyira. Na ott nagyon csúnyán összevesztem azzal a picsával.
2021. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!