Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülni akarok, de nincs kinek?

Szülni akarok, de nincs kinek?

Figyelt kérdés
Igazság szerint picsogni jöttem, mert senkivel sem tudok erről beszélni. 28 éves nő vagyok, van már egy 3 éves kisfiam, ő a mindenem. Egyedül nevelem, stabil, jól fizető munkám van, csak egy társ hiányzik. Mostanában érzem azt, hogy szeretnék egy kisbabát, ráadásul egyre erősebb bennem ez a gondolat. De hogyan is lehetne, amikor párom sincs? A vírus előtt is csak néhány randi, egyéjszakás jutott (részben az én hibám), azóta meg végképp nem tudok ismerkedni. Azzal pedig nem szeretnék indítani, hogy figyuka, férjet, gyereket akarok, ennek tudatában randizz csak velem. Hogy keressek egyáltalán normális párt, aki gyereket is szeretne?
2021. jan. 8. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ritkaság az biztos, de ismerősöm egyedülálló anyaként a Tinderen szerzett magának pasit. Azóta házasság és közös gyerek is lett.
2021. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Miért valakinek akarsz szülni?

Lehet azt, hogy szülsz és örökbe adod. Szexuális együttlét sem kell hozzá. Inszemes is lehet.


Te gyereket akarsz magadnak és közbe párkaocsolatot és olyan embert keresel, aki szívesen lenne a gyerek nevelője?


Adjak telefonszámokat szingli mérnököktől?


Nem értem :S

2021. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Mi a fenének akarsz szülni, nem elég nehéz egyedül egy 3 évessel?

Keress inkább férfit, aki elfogadja más gyerekét, boldoggá tesz, utána kellene ilyesmin gondolkodni.

2021. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne lehetne úgy párt keresni, hogy őszinteség legyen az alapja?
2021. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ne csinálj magadból 1 éjszakás kapcarongyot, hanem ismerkedj, randizz, viselkedj úgy, mint egy nő és akkor találni fogsz olyan párt, akivel lehet közös gyereked és együtt is maradhat a kis család.
2021. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Tudtad, hogy van erre alkalmazás? Kereshetsz pasit aki megtermékenyít: [link]
2021. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Szüljél nekem 30vagyok és kisfiut szeretnék.kislányom már van de az anyjával él. Én gondoskodnék rólatok igazi otthonos anyuka lenne jó párom.
2021. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
De még el is feleségül is vennélek..
2021. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"zzal pedig nem szeretnék indítani, hogy figyuka, férjet, gyereket akarok, ennek tudatában randizz csak velem."

szerintem ezt nem jól gondolod, egy f.ckboyt lehet zavarna, ha ezzel indítanál, de nem mindenkit. De úgy látom már van is ajánlatod :D

2021. jan. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Bármikor csinálok neked gyereket, jó génekkel, de a többi a te dolgod utána
2021. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!