Bébiszitterség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ti igényt tartottok/tartanátok bébiszitterre? Jelenleg egyetemi hallgató vagyok, szeretnem a gyerekeket és meg tudom értetni magam velük. Plusz sportolok is, hiperaktív voltam kiskoromban így a hasonló személyiségű gyerekekkel is tudok bánni:)

Szerintetek ez mennyi plusszt jelent, hogy engem válasszanak a szülők?

19l



2021. jan. 10. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első kérdésem az lenne : vigyaztal már gyerekre?tudsz velük bánni? Pl pelus csere, stb?
2021. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

az hogy hiperaktív voltál, szerinted miért kiemelendő, miért számíthat jó pontnak a bébiszitteléshez? /mellesleg aki ADHD-s az mindig az marad, szóval fura hogy azt írod hogy az voltál de most már nem/

idegenként nem választanálak.

2021. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 15 éves, és bébiszitterkedik a tanárának, igaz, mi külföldön élünk. Teljesen idegenre én nem szívesen bíztam volna a gyerekem, de a 19 éves "sógornőmre" szívesen.
2021. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

1es.

Bebiszittert általában nagyobb gyerekek melle hivnak nem csecsemok es babak melle. Azoknak ott az anyjuk.

Egyebkent ausztriaba olyan bebiszittereket keresnek altalaban, akik egy-egy nyelven (altalaban angolul) tanitjak a gyereket, sima gyerek vigyazasra ne szamits szerintem erre fele. Latatlanban senki nem bizna rad a gyereket, max ismeros.

2021. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én voltam Ausztriában babysitter kisbaba mellett :) meg németül sem tudtam.

Én örülnék és szívesen biznam egy ilyen korú egyetemista lányra a gyerekeimet egy egy órára, miután megismerkedtunk.

2021. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten annak örülnék, ha egy megbízható, kedves valakire tudnám hagyni a 3 évesem, amíg dolgom van. A lényeg, hogy ne történjen baja, és baromi türelmes, kedves legyen az illető. Sokkal jobban szeretnék olyasvalkit, aki azt tanulja, tanulta. De eszembe jutott már olyan, h megkérem a védőnőt vagy a bölcsis gondozókat, ajánljanak valakit. Szóval egy leinformálható, kedves, gyakorlott valakit tudnék elképzelni, de még akkor is 1000szer meggondolnám.

Falun lakunk, itt nem nagyon van bébiszitter. Nagyvárosban szerintem nincs esélyed, max ha nagyon keveset kérsz és rá vannak szorulva a szülők.

2021. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

1es vagyok.

A gyerek lehet akár 2 évesen is pelusos, vagy 3. Teljesen Mind1, ha sosem volt még a kezében gyerek legyen akár 1 éves akár 5 akkor nem alkalmaznam :(

2021. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Én bébiszitterként dolgozom, 5 éves tapasztalattal keresek 1500 forintot óránként itthon. Dajka és bébiszitter okj végzettséggel.

Rengeteg odafigyelés kell, főleg a kicsiknél, egyáltalán nem hagyhatod magára, folyamatosan le kell kötni valamivel, és igen, csinálni kell a peluscserét, öltöztetést, etetést, elpakolást a gyerkőc után.

A szülők szimpátia, tapasztalat és leinformálhatóság alapján döntenek elsősorban.

2021. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad olyan emberre bízni a kicsit akinek 1 nap tapasztalata nincs gyerekfelügyeletben. Amugy 15 eves gyerekre sem bíznék egy kicsi gyermeket. Sokan azzal jonnek itt az érettebb holgyekrol beszélek h ő már felnevelte a sajátjait is s úgy gondolja másét is akkor. De én meg úgy vok ezzel hogy egyreszt akkor minden második nő lehetne bébiszitter. Ugyanis ez is egy szakma. Minimum 2-3 év tapasztalattal alkalmaznék bébiszittert.
2021. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!