Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen kiközvetíthet a...

Terhesen kiközvetíthet a munkanélküli?

Figyelt kérdés

1even keresztül jártam a nyakukba de nem mondták adtak semmit. Ahova jelentkeztem oda nem vették fel mert vagy nem volt még az a képesítésem vagy Mert busszal mentem volna. Egy két helyen meg is kaptam hogy ebben a járvány időben nem vesznek fel olyat aki busszal jár. Próbálkozzak máskor. Aztán feladtam és elkezdtem valamit hogy ha bejön beindítom az egyéni vállalkozásom. Csakhogy 2év után összejött a 2.baba. most vagyok pont 12 hetes.


Most már én nem szeretnék elmenni dolgozni azért hogy terhesen összeszedjem.

Vajon így kiközvetít?


2021. jan. 11. 12:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és az lemaradt hogy eddig 3x voltam dokinál vérzés miatt. 5, 7, és 11hetesen.
2021. jan. 11. 12:03
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem terhesen nem vettek fel sehova, terhesen se fognak kapkodni érted, így mondjuk ettől en nem paráznék.
2021. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a munkáltató, aki fölvenne, ha bevallod, hogy terhes vagy.
2021. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg kaphatsz papírt,de akkor felhívod őket,hogy terhes vagy és visszavonják.
2021. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kikozvetithet persze. A terhesség nem betegség, nem leszel alkalmatlan tőle a munkára. Más kérdés, hogy kb 0 esély van rá, hogy felvesz egy sima munkáltató. Árra viszont igencsak nagy esély van, hogy közmunkára tesznek be.
2021. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem kell bunkónak lenni. Azért mert az ember bepróbálkozik olyan helyre ahova azt írják hogy nem kell szakképzettség, de közben tudom hogy anélkül 0 az esély, attól nem vagyok hülye.

Óvodai Dajkának tanultam oda szeretnék leginkább elhelyezkedni a lakóhelyemhez közel. De ez nem olyan egyszerű mert bár sokan vannak nyugdíj előtt meg legalább van 2-3-4 év vissza nekik.

Van Irodai tapasztalatom meg sokminden más de 20km innen a megyeszékhely és talán az az első város is.

A gyerekem busszal jár az 1 faluval arrébb lévő körzeti oviba. Párom kamionos hetel.

És nem fogok olyan munkát elvállalni ami a gyerekkel cseszik ki. Nincs aki vigyázzon rá fél 4kor ér haza a busz. Szóval arra otthon kell lennem.

Igen válogatok a munkák között. Nem hiába akarok egyéni vállalkozó lenni.

2021. jan. 11. 12:34
 7/20 A kérdező kommentje:

5. Olyan közmunkára foghatnak csak be ami a végzettségemmel egyenlő, ami annál lejjebb esik azt simán visszautasíthatom.

Pl. Kukázni, földet kapirgálni stb. Nem foghatnak be mert van érettségim és szakirányú végzettségem.

2021. jan. 11. 12:38
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

Es megis mit akarsz vallalkozni? Akkor csinald azt. Egy darab ovoda van a kozelben, a kovetkezo meg 20 kilometer mulva? Egyebkent egy auto nem ferne bele? Ha ennyire messze van minden, gondolom a kozlekedes sem eleg jo, akkor szukseg lenne ra, es nem lenne probelma az a 20 kilometer sem.

A gyerek miert is nem marad az oviban 5-6-ig, amig van ugyelet? Nem ertem. Igy nem lehet dolgozni, hogy fel4re mar otthon kell lenned, ilyen munkahely nincs, vagy ha van is, akkor rettento koran kell kelni, de az meg a gyereknek szinten nem jo, hogy mar fel6kor ott ucsorog az oviban (ha ilyet meg vallalnak egyaltalan).

2021. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy 1 ovi van a közelben....IQ... az van sok. Csak város nem nagyon van. Ez az ovi rémálom de ez van...elküldök mert ott nem maradhat gyerek. Fél 5kor bezár...erről nem én tehetek
2021. jan. 11. 12:44
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Senki nem volt bunko.


2. "Olyan közmunkára foghatnak csak be ami a végzettségemmel egyenlő, ami annál lejjebb esik azt simán visszautasíthatom."

Ez már nagyon régóta nem igaz.

2021. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!