Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy férfi hány éves koráig...

Egy férfi hány éves koráig képes egészséges utódot létrehozni egy 20-30 közötti nővel?

Figyelt kérdés
Ez a férfi nem cigizik,nem iszik,normálisan étkezik,sportol,alapjába véve egészséges, csak azért kérdezem,mert 2027-re lenne meg a megfelelő lakhatási háttér a családalapításhoz és akkor én 37 éves leszek.

2021. jan. 14. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább magamért aggódnék. Egy férfi 60-70 évesen is tud gyereket nemzeni.

Viszont te nem biztos, hogy azonnal teherbe esel. Persze tudom, van, aki 40 felett is simán. De nem árt arra készülni, hogy nem jön össze minden azonnal. Van, aki 40 pár évesen már kezd a változó korba lépni. Ebben a korban már gyakoribb valamilyen nőgyógyászati probléma. Ha lesz vmi, ami nehezíti a teherbeesést (ciszta, mióma, endo) akkor nagy valószínűséggel kifutsz az időből, ha 37 évesen vágsz bele.

2021. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én férfi vagyok
2021. jan. 14. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi bármikor képes lehet rá, én úgy értelmezem te vagy a férfi, 37 évesen nyugodtan lehetsz apa, van aki 60-70 évesen is az lesz.
2021. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként amíg fel tudja állítani, addig képes egészséges utódot nemzeni. Nőknél van hard deadline a gyerekvállalásra.
2021. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nekem úgy tűnt, te vagy a nő. Mivel harmadik személyben írtál róla/magadról. "Ez a férfi....."

A végén meg "én 37 éves leszek". Nem ez a férfi, nem a férfi.

De mindegy. A lényeg, hogy a nő kora számít inkább, nem a férfié.

2021. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfinál akkor van jelentősége, ha pl. alacsony a spermiumszám, mert az a korral csak egyre romlik, tapasztalat.
2021. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Arra is gondolnod kell, hogy nem biztos, hogy 20-30 éves barátnőd lesz 37 évesen. Ha nem akarod 1-2 éves korában elhagyni a makk egészséges gyerekedet, akkor legalábbis nem árt, ha szerelmes vagy a feleségedbe...
2021. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
40 fölött elvileg a skizofrénia esélye növekszik, de férfiaknál azért ez nincs ilyen konkrét korhoz kötve.
2021. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!