Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után volt önbizalmatok...

Szülés után volt önbizalmatok a kinézetetekkel kapcsolatban? Ha volt, akkor mitől, ha nem volt, akkor miért?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte volt, mert a pocak nélkül vékonynak éreztem magam. Illetve azért is volt önbizalmam, mert büszke voltam magamra, hogy világra hoztam egy babát és ez nagy erőt adott.

Pár hét múlva persze realizáltam a változásokat, a hasam, a súlyom, elkezdtem fáradni is a folytonos talpon lét miatt és akkor már elbújtam volna inkább az emberek elől.

2021. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanúgy néztem ki szülés után, mint terhesség előtt. Mondjuk önbizalmam soha nem volt. 🤣
2021. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Miért ne lett volna?

Világra hozzam természetes úton a kisfiunkat, a szerelmem kezét fogva.


Terhesség alatt nem változott a szexuális életünk, ugyanolyan tökéletes volt mint mindig.


Szülés után is.


Párom kíván és szeret.


Nincs rajtam semmi változás, vékony vagyok és magas, fuatalon, feszes bőrrel. Jól nevelem a gyermekünket, csillog a szeme , boldog, ertelmes, fejlett, husis, 1 éves kora utan is tudom még szoptatni ha igényli, de mindent eszik amit mi, erre is buszke vagyok. Szavajat mond, stalad, ez is buszkedeggel tolt el.


Szerelmes vagyok, büszke vagyok hogy ilyen férfi szeret engem viszont.


Egyetemet végzek levelezőn, előtte szakmát szereztem, segítség nélkül, amig a pici játszott körülöttem, addig tanultam.


Szeretem a házimunkát, főzni, takarítani.


Buszke vagyok magamra :)

2021. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

#3 húha tipikus bezzeganya vagy itt, emiatt sokan nem fognsk szeretni:)


Nekem egészségügyi okból császárom lett. A sebet nem szeretem, de a férjem sokszor megpuszilja és dícsér. Így egyre jobban kezdem elfogadni.

2021. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első baba után nem volt aemmi gondom


Voltak mélypontok, de az nem hatott az önbizalmamra.. semmi okom nem volt rá.


2. Gyerek után azért csappant ez a dolog.

Nehéz lett a nagyobbik gyerkőccel.. több kg maradt rajtam.. amit segigy nem volt időm ledolgozni..

A férjemmel a kinézetem miatt nem vàltozott a kapcsolatomY

A gyerekek miatt viszont előfordult, hogy nem annnyit tudtunk együtt lenni, mint akartuk volna..

Vita inkább a nagyobbik dackorszaka miatt volt.

De ezek az önbizalmamra nem hatottak.


Nincs bajom a testemmel ( leszámítva a kg-okat)

Mellemet szeretném megcsinálTatni.. de ez gyerekek előtt is tervben volt..

Elfogadtam

De nem tetszenek

2021. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!