Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYES igénylő lapot szeretném...

GYES igénylő lapot szeretném benyújtani, de nem találom a magánpénztáras belépő papírt. Elfogadják vajon a nyugdíjpénztári (Honvéd) kis kártyát is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem fogadták el, mert először én sem találtam. De utána hál' Istennek meglett.
2010. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Barátnőmnek elfogadták a kártyát, bár neki OTP-s van. Nekem megvolt a belépő papírom, de nem volt rajta záradék, így nem volt jó, viszont vittem az éves egyenleg értesítőt, és azt mondta a hölgy hogy az jó, mert rajta van hogy mikor léptem be. (Határozatot még nem küldtek, mert ez múlt héten volt, remélem tényleg jó lesz.) Amúgy én kértem a pénztártól (AEGON) a belépésiről másolatot, egy hét alatt megjött, csak közben már bementem intézni.
2010. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kértem telefonon egy másolatot a nyugdíjpénztártól, pár napon belül meg is érkezett. Ha nem találod, szerintem kérj te is.
2010. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!