Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire nem normális dolog...

Mennyire nem normális dolog az, hogy egy 5 éves kisfiú azt mondja egy veszekedő pár láttán, hogy neki ezért nem lesz felesége, csak két k betűs nő lesz vele? Mi csúszhatott el a nevelésében és helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés
Egy férfi és egy nő veszekedett az utcán, erre húgom fia azt mondta: "Na nekem ezért nem lesz feleségem, csak két k-ám."
2021. jan. 25. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért kettő?
2021. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom apukatol hallotta.
2021. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Klassz szülei lehetnek, szegény gyerek.
2021. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallgat a gyerek véletlenül rappet? A mai rapperek arra verik magukat, hogy mindenkit megb.nak, meg fegyverek, lövöldözés, a fele nem igaz. Mi felnőttek fel tudjuk fogni, hogy hazugság, kitaláció, amiről rappelnek, és az ilyen nagy gangsterek akkor láttak életülbe először - és valószínűleg utoljára - élőben nőt, amikor meglesték az anyjukat fürdés közben.


#1 Miért kettő? Hallgasd meg Missh számát.

2021. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 5 éves azt se tudja mit jelent a k betűs szó. Azt a példát hozza amit lát,de az oviból is simán hozhatja.
2021. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2021. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Hallotta valakitől de nem hiszem, hogy az oviban. Lehet apuka vagy valamelyik férfi rokon mondhatta előtte.
2021. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

Hallotta egy felnőttől.


Megszámolni nem tudom hányszor álltam az oviban a sarokban anya szállóigéje miatt. "Bassza meg a nyuszi".


Olyan jól hangzott így egyben, volt benne nyuszi, mindenki felhördült ha mondtam.


Persze nem tudtam mit jelent a bassza meg része, anya akkor használta ha eltört valami, vagy elestem vagy bármi.


De mivel 2 idősebb tinédzser testvérem volt, sajnos sok csúnya szót ismertem.


Van testvére az 5 évesnek?

2021. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván vészjelzés a szülők neveléséről, beszédstílusáról és viselkedéséről, ha ötéves gyerekük ilyet mond.

De föltételezem, hogy nemcsak ennyi információd van húgodék családi életéről.

Helyre lehet-e ezt hozni? Esetleg lehetne, ha holnaptól hipp-hopp, gyökeresen megváltozna anyuka és apuka is. Mivel ez nem fog bekövetkezni, ezért nem lehet helyrehozni a gyereket sem.

2021. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!