Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben nem fáj a...

Szülés közben nem fáj a vagina? És attól a fájdalomtól lehet nyomni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem vettem észre. Fájt mindenem szinte. Azt sem éreztem, hogy vágott a doki.
2021. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szülés közben konkrétan a melléd és térded között minden porcikád fáj 🤣
2021. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Vakina nekem nem


Picit sem


Egyertelműen a mégszájamnál feszített


A csontjaim fájtak kegyetlenül


Meg maga a görcs a méhemben


Nekem a derekam sem fájt.


Volt egy vákuumos szülésem, a vágást is éreztem

Volt egy villámszülésem, fél cm repedéssel, azt is éreztem.

2021. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a derekam fájt végig a teljes szülés alatt, a kitolásnál is, és ráadásul akkor már valahogy úgy az inger is jött, hogy nyomjak, szóval nem akadályozta a dolgot, ki van ez találva.

Az egyetlen egyéb fájdalom, amit éreztem az az volt, amikor a lányom feje feszítette a gátat, repedt is egy kicsit (nem volt gátmetszés de nem okozott nagy sérülést szerencsére), de az már tényleg a legvége az egésznek, ott már tényleg nyomtam kettőt és kint is volt. A vaginám egyébiránt nem is éreztem a folyamat alatt egyáltalán.

2021. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Háromszor szültem, mindháromszor éreztem fájdalmat a legvégén, amikor a baba feje már feszítette a gátat. Konkrétan "mindjárt szétrepedek" érzésem volt, rohadtul fájt. Első alkalommal vágtak gátat is, azt is éreztem, pedig elvileg érzéstelenítettek, de sikítottam, nagyon rossz volt...

Viszont mások meg egyáltalán nem érzik, szóval lehet, hogy én vagyok máshogy bekötve. Nekem a vajúdás rész a kibírható, a kitolásnál meg minden alkalommal, minden értelemben majdnem belehaltam...

2021. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy éreztem, szétszakadok. Fájt a gátam, s végbelem. Emlékszem, ordítottam, hogy kvára fáj a seggem és hogy szétszakadok...

Amúgy csak picit repedtem, nem vágtak

2021. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a fájdalom (a szétszakadok érzés) már megkönnyebbülés volt a görcsök után.
2021. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első gyereknél nem fájt. Másodiknál igen, de ő majdnem 4 kilóval született. Engem sem vágtak, de repedtem.
2021. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra is megkönnyebbülés volt a nyomás. A vajúdás mellett eltörpült.. sőt, a vágást egyáltalán nem is éreztem, ahogy a varrást sem utána.
2021. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!