Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiscsoportos gyermek mellett...

Kiscsoportos gyermek mellett tudtok dolgozni ha gyakran náthás?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdte az ovit, de 2 hétnél többet nem ment még egyhuzamban pedig adom neki a Béres cseppet, C, D vitamint. Nagyszülők is dolgoznak még, nem tudnak segíteni.

#Gyermek, nátha, munka,
2021. febr. 1. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Ettől félek én is, most kezdi a lányom a bölcsit, én is adom neki a Bérest, Cebiont, D vitamint, sokat van levegőn, eszik mindent, de félek hogy sokat lesz beteg :(

Kíváncsi vagyok a válaszokra, nagyszülői segítség nekünk is kizárt.

Úgy tervezem eleinte a férjem marad vele itthon ha beteg lesz a gyerek, mert ő már régóta ott van a munkahelyén, aztán lesz ami lesz.

2021. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos Enis emiatt nem dolgozom.

Egyszer beteg volt aztán karanténban volt aztán egyik dajka miatt volt karanténban a csoportja...

Nincs az a rugalmas és kedves főnök aki ezt eltűri senkinek sem kel minuszos dolgozó mikor annyi a munkanélküli ( szemembe mondták)

2021. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
En tudok. Bölcsis. Zero segitseg. 2 max 3 hetente taknyos. En is az apja is otthonról dolgozunk. Hát kész elmebaj egy olyan hét de eddig megoldottuk. Elore felek mi lesz ha vissza kell menni az irodába.
2021. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Felváltva voltunk otthon és ha úgy jött ki, hogy pl. csütörtökre lett beteg, akkor beáldoztam 2 nap szabit. Így nem esett rám vállalhatatlan mennyiségű tp. Millió szülő megoldja.
2021. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szerencsém volt. A lányom mikor ketdte a bölcsit szeptemberben a 2. Héten beteg lett. De akkor még itthon voltam. Okt kezdem dolgozni, ő decemberben, februárban és júniusban(bárányhimlő) volt csak beteg.

Ha nagyon sok melónk volt, megoldottuk úgy h a férjem ha délelőtt dolgozott, megvártam h hazaérje, és utána mentem dolgozni...

Ezt szerencsére csak 1xkellett, és az ovis 3 hét beszoktatás alatt oldottuk meg így.

Semmi különleges vitamint nem adtam a gyereknek.

2021. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

4 Ehhez azért extra rugalmas munkahely kell, előző munkahelyen szabit előre minimum egy héttel kellett jelezni ( helyettesites megoldása miatt ) ilyenkor aztán cseszhettem volna előre sosem tudni mikor lázasodik be.


Ha millió szülő megoldja adja meg hol dolgozik hátha másnak is épp jól jön és van oda felvétel.

2021. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ezt bármelyik munkahely jobban tolerálja, mintha mindig az anya megy és minden alkalommal tp-re.
2021. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

4ből 3 évben folyamatosan itthon lettem volna valamelyik gyerekkel (felváltva voltak betegek, mikor pénteken megkapta az egyik az igazolást, hogy mehet, hétfőn már a másikkal kellett orvoshoz mennem), úgyhogy odáig jutottam, hogy nézegettem az álláshirdetéseket.

Plussz a párom beosztása miatt úgy kellene munkát találnom, mintha egyedülálló anya lennék - pár órára elmehetnék néha takarítani, abból meg itthon is elég van

2021. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Tudtam, nem volt opció, hogy ne tudjak dolgozni. 20 hónapos kora óta dolgozom normál munkaidoben, kiscsoportos korában is megugrottuk az akadályokat. Táppénzeket feleztük a férjemmel, így egyikünk se hiányzott olyan rettenetesen sokat. Régebben volt olyan is, hogy jött a nagyi vigyázni rá, ha beteg volt, de mióta más városban lakunk, ez nem igazán megoldhato, meg most a covid miatt amúgy se.
2021. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Nezd, akinek nem opcio, h ne dolgozzon annak muszaj es megoldja. Tappenz felesbe, rendes szabi, fizetesnelkuli rossz esetben. Ha nem toleralja a munkahely valtassz.

Csak az nem tudja megoldani, aki ugy igazabol annyira nem is akarja.

2021. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!