Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Üdvözlet! Elvesztettem a...

Üdvözlet! Elvesztettem a lakhatásom 5 hónapos terhes kismama vagyok egyedül maradtam Esetleg valakinek van ötlete mit tudnék csinálni az öngyilkosságon kívül?Anyaotthonok tele vannak egyenlőre mindenhonnan elutasítottak.

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 14:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid?
2021. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Ha barátnőm lennél akkor szó nélkül felajánlanám a lakásomat, hogy lakj ott amíg talpra nem állsz. ( én külföldön élek)

Hogy mit tudsz tenni? Folyamatosan menni kell az anyaotthon nyakára, hogy segítsenek. Szülőktől kell segítséget kérni, hogy visszatudj menni. Barát esetleg aki segítene? Ha dolgozol, akkor bérelj egy szobát. Gyerek apja nem segítene? ha másképp nem anyagilag?

2021. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Család és gyermekjóléthez menj be,ők segítenek az anyaotthonnal kapcsolatban és lesz helyed.
2021. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
2/3 apukámtól félek nincs szükségem üvöltözésre.anyukámhoz nem mehetek a párja miatt.családsegítő nem tud segíteni Anyaotthonok foglaltak, még max 2 hónapig tudok dolgozni utána szobát sem tudok bérelni már mert nem lesz fizetésem. Legalább fél évig de inkább egy évig. Úgyhogy még mindig nem tudom merre induljak.
2021. febr. 1. 15:17
 5/32 anonim ***** válasza:
13%
Abortuszra elsőként szerintem.
2021. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem bántásból, de így hogy fogod felnevelni a gyermekedet? MIből fogsz peenkát, ruhát stb venni? Csodálatos a baba, de egy kisebb vagyonba kerül. Ilyen helyzetben miért vállaltad be a gyereket? Tényleg nem bántásból kérdezem, csak nem értem, hogy ilyen helyzetben, hogy tudtad nincs segítség szülők részéről, nincs fix otthonod, nincs anyagi tartalékod, és a gyerek apja is hamar lelépett, mégis miért gondoltad, hogy baba kell? Ha nem tudsz időben lépni, akkor szüléskor elfogják venni a babát tőled. Az utcára nem viheted.
2021. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
Ja 5 hónap? Bocsi azt hittem 5 hét. Akkor az sem opció
2021. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

5-nek

Abortuszról lekésett, már nem csinálják meg. Mondjuk ilyen bizonytalan helyzetben minden csak gyerek nem kellett volna.

2021. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Igen közben láttam, elsőre azt hittem 5 hetes.

Örökbeadás?

2021. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Én öngyilkosság helyett megkeresném apámat, mégha üvöltözne is velem egy sort, vagy anyukám(azért nem hiszem, hogy egyik szülődnél se lehetnél egy gyeng évet vagy akár itt fél évet,ott fél évet míg összeszeded magad kicsit), átmenetileg a semminél jobb, aztán ahogy be tudom adni a picúrt bölcsödébe mennék vissza dolgozni.És az is lehet, hogy x hónap alatt akár valamelyik anyaotthonba is szabadul fel hely.Ha nem meg ahogy lehet bölcsibe a picurt és vissza melózni és találsz szállást magatoknak.

Már nem csak magadért vagy felelős úgyhogy tedd félre rövid időre a büszkeséged.

2021. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!