Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy nőnek mekkora kockázatot...

Egy nőnek mekkora kockázatot jelent ha csak 35 évesen vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Egyelőre nincs hova vállalnunk, kellene még pár év mire saját lakásunk lesz. Addigra a párom viszont 35 körül lesz, én pedig 38 leszek.

Egészségügyi szempontból, illetve a születendő gyermek egészségének szempontjából mekkora kockázatot jelent ennyi évesen szülni?


2021. febr. 15. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
F vagyok
2021. febr. 15. 12:59
 32/66 anonim ***** válasza:
12%
Tökmindegy, hogy nő e vagy férfi, mindkettőnek ugyanúgy romlanak az esélyei mint teherbeesésre/megtermékenyítésre, mind egészséges utód létrehozására!!
2021. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
41%

Két kockázata van: ha problemaja van vagy lett eddigre, nagyon szorítani fog az idő/ vagy kiderül hogy már nem lehet

És hogy nem biztos hogy belefér több gyerek (ha ez számít nektek)

Jöhet itt az okoskodás hogy régen bezzeg így meg úgy, meg Ő bezzeg szült fiatalon és milyen felelőtlen aki 30 felett szüli az elsőt - de vajon ők is felmérték hogy milyen jó lesz a fiatal anyukajaval csonka családban vagy feltesokkal annak a makkegészséges gyereknek - ja nem.

2021. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
39%
Akkor a putris feltevésem úgy tűnik bejött. Az "egyetemet végzett" elvégezte az egyetemet, tehát már nem jár oda. Biztos nagyon okos gyerekeket gyártotok tizenévesen, ilyen tanulatlan szülőkkel, hiába nem down-kóros, ha nem tudod semmire megtanítani.
2021. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kár itt vitázni megint azon ki hány évesen szült vagy akar szülni. Kérdező szerintem ha a párod azt mondja most szeretné nem érdekli a saját ház akkor vágjatok bele. Téged végülis sokban nem hátráztat a gyerek, ha vele akarsz maradni
2021. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
44%

Milyen tizenévesen te kretén?

Én pl 25 voltam mikor szültem, egyik hsz. 28 éves.

Nem tizenévesen szültünk, de nem is 50 fölött.

2021. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
40%

Na az ilyen szuper 30 előtt szülő nőknek csak azt szeretném kívánni, hogy teremtsek meg a gyerekeiknek is a lehetőséget hogy ne kelljen 35 éves korukig várniuk...

Az én anyám is mindig felhanytorgatta hogy ő az én koromban bezzeg már kétgyerekes anya volt, ja csak mellé elvált, aztán mikor "felszabadult" és elkezdett onmegvalositani, elfelejtette visszaadni azt a segítséget amit ő kapott a saját anyjától...

2021. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
45%
37-es, és ki a tököm beszélt itt 50 feletti szülésről rajtad kívül????
2021. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
37%

Senki, idézőjelbe kellett volna tennem.

De annyira természetesnek veszed, hogy 35 alatt ne szüljenek a nők, hogy az már inkább a vicc kategória.

2021. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
82%
ha pár év múlva tuti hogy mentek saját lakásba, akkor nyugodtan vállaljátok be albérletbe most.
2021. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!