Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy nőnek mekkora kockázatot...

Egy nőnek mekkora kockázatot jelent ha csak 35 évesen vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Egyelőre nincs hova vállalnunk, kellene még pár év mire saját lakásunk lesz. Addigra a párom viszont 35 körül lesz, én pedig 38 leszek.

Egészségügyi szempontból, illetve a születendő gyermek egészségének szempontjából mekkora kockázatot jelent ennyi évesen szülni?


2021. febr. 15. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
#59, éltem már külföldön eleget, tudom milyen. Viszont egy kérdés hozzád: ha újra annyi idős lennél és ugyanaz lenne a szituáció, megint ugyanúgy cselekednél?
2021. febr. 15. 17:52
 62/66 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőmék is így voltak, még egy kis építkezés, még egy kis előléptetés, még elmegyünk az USA-ba nyáron aztán jöhet a baba. 39 éves, korai petefészek kimerülése van, soha nem lehet gyereke.
2021. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez szomorú utolsó hsz. :(

Azért ez minden nőnek nagyon nagy trauma lehet aki szeretne gyereket, de nem lehet.

Legalábbis én belediliztem volna az tuti.

2021. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Kérdező hány évesek vagytok most amúgy?
2021. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Én 34 vagyok, a párom 30.
2021. febr. 15. 22:18
 66/66 anonim ***** válasza:
69%

Fel eves a lanyom, 33 eves vagyok. (Elso es utolso)


Mindig egy gyereket akartam ezert ez a resze nem bant. Es ami meg nem bant, hogy nem vallaltam elobb! Mindenki mondja hogy jaj de kar hogy nem korabban szult, hat en orulok! Szerencses vagyok hogy jo alvo-evo a babam es nyugodt is napkozben. DE meg igy is azt mondom nagy melo, es orulok hogy buliztam meg jatszottam sokat mielott csaladom lett. Igy olyan erzesem van hogy volt egy eletem elotte ami csak a sajatom volt. Nem beszelve arrol hogy most lett akkora haz ahova kenyelmesebb volt bevallalni egy gyereket. En tokre orulok hogy elhuztam a gyerekvallalast

2021. febr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!