Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor zuhanyoztato...

Szülés után mikor zuhanyoztatok le? Nem éreztetek kéztetést arra, hogy szülés, aranyóra, varrás (ha kellett egyáltalán varrni) után lemossátok magatokat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Gyerek után azonnal letusoltam

( aranyóra után)


2. Gyerek után nem engedték

Isten tudja miért


Este 11-kor lett vége az aranyórának

Másnap 6:30 tusolhattam.

2021. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét szülés után elaltattak küret miatt mert nagyon érősen tapadt a lepény így 3 órát kellett feküdnöm de utána mindkét alkalommal az volt az első még a szülőszobán levő zuhanyzóban.

Csak ez után mentünk át az osztályra saját szobába.

2021. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem éreztem késztetést. Alváshoz, pihenéshez éreztem volna, de olyan kimerült voltam, hogy átestem a holtponton, plusz fájt égett mindenem, nem győzték jegelni az alfelem. Első gyereknél egyébként össze is estem, amikor kötelezően kivittek kb. 3 órával a szülés után zuhanyozni, úgyhogy el is maradt a mosdás másnapig. Második gyerekkel egy fokkal jobb volt, de vele se volt katartikus élmény a zuhany, csak "legyünk túl, hadd feküdjek" - dolog. ;)
2021. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akartam volna vagy sem, jött a szülésznő, hogy mehetek tusolni, addig apukával vigyáznak a kicsire. Ez aranyóra után volt. De amúgy is mentem volna, jólesett letusolni.
2021. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Arany óra után még a szülőszobán a szülésznő lezuhanyoztatott. Ez volt hajnali 4 körül. Aznap este 6kor zuhanyoztam legközelebb.
2021. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Császárom volt. De még milyen jól esett, főleg hogy előtte órákat vajúdtam.


Hajnali 4:02-kor megszületett a fiam, aztán míg összevarrtak a fejem mellett volt, hogy puszilgassam, aztán kb 5-től 8-ig aranyóra, aztán elvitték a PICre, és utána reggel 10-kor jött egy nővér, megkérdezte érzem-e a lábam, igen, akarok-e zuhizni? Igen. Nagyon jól esett a vért, izzadtságot meg mindent lemosni.

2021. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azonnal nem lehetett, mert elájultam. De amint el tudtam mászni a fürdőig. 9:35-kor szültem. 16:00-ra jöttek be a szüleim addigra már a hajamat is megmostam. Igaz majdnem újra elájultam, úgyhogy műanyag széken ülve tusoltam. De konkrétan undorító voltam 33 óra vajúdás után. Muszáj volt.
2021. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én is széken tusoltam az első után mert mire kiértem a zuhanyzóba 3-szor vakartak össze mert elájultam de akkor is jól esett. Olyan izzadtság és vér után nem tudtam volna befeküdni az ágyba.
2021. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 megértem. Engem mondjuk nem kérdeztek, csak bevágtak az ágyba, mint egy lisztes zsákot 😂 hoztak kaját. Aztán kicsit később jöttek, hogy próbálkozhatok. De amúgy kaptam friss ágyneműt. Szóval nem volt gàz.
2021. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
2 óra alvás után ajnalban folyt el a vizem, délutánra szültem meg 13 órányi vajúdást követően, nyáron. Annyira kimerült voltam, hogy örültem, hogy fekhetek. Másnap reggel, amíg a babát elvitték orvosi vizitre, letusoltam. Alig vártam már, mert ragadtam és izzadt voltam, de előtte kivonszolni se tudtam volna magam a zuhanyig. Nagyon jól esett letusolni.
2021. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!