Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem találok egy kérdést! Egy...

Nem találok egy kérdést! Egy férfi vonta kérdőre a nőket, akaratuk ellenére is szülniük kéne. Valaki belinkelné?

Figyelt kérdés
A kérdező szerint a magyar vészesen fogy, és a gyereket egyébként nem akaró nőknek is szülnie kéne, és örökbeadni.
2021. febr. 18. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan jelentették így eltűnt. Egyetlen érve sem volt csak a mocskolódás ment szegénynek.
2021. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors választ. Számomra is elképesztő volt. Most az ismeretségi körömben hülyült meg valaki, és ugyanazt hajtogatta, mint a kérdező. Érveket akartam gyűjteni ellene :D
2021. febr. 18. 14:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen elmebetegek.
2021. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában nagyon primitív emberekről van szó, 0 empátiával. Egyetlen eszközük hogy sértegessék becsméreljék a másikat pl. az a gáz aki nem szüli meg, gyerekgyilkos, fontosabb a teste/egészsége a gyereknél stb. Értelmes vitára ne nagyon számíts. Úgysem fogod tudni meggyőzni. Az érvekre pedig nem szokásuk reagálni mert tudják hogy alulmaradnának, annyira kevesek a vitához.
2021. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Láttam a kérdést, borzasztó, hogy ezt tényleg kiírta valaki. Lehet, hogy provokáció volt csak, de sajnos tényleg vannak olyanok akik ennyire buták. Egyébként legalább 50 válasz érkezett rá, mire törölték.
2021. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezért gáz szerintem, amikor a politikában férfiak rendelkeznek a nők teste felett.
2021. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra a kérdésre én is reagáltam, de nincs a megválaszoltjaim között, gondolom törölték vagy ő maga töröltette, mert eléggé sarokba lett szorítva. Én néhány kérdést tettem csak fel neki, hogy pontosan hogy nézne ki ez az elképzelés, de nem reagált rá semmit. Mert ugyebár nem is tud. Az ilyenek nem valódi, értelmes vitát akarnak folytatni, hanem direkt polgárpukkasztásra vágynak, majd mikor pár embertől nem a várt reakciót kapja, akkor felszívódik, mert ilyen reakcióra nem volt felkészülve.


Én valami olyasmit írtam neki (és ezt megmondhatod az ismerősödnek is), hogy ki fogja kifizetni pl nekem a szülés miatt meg nem keresett pénzemet? Minimálbérnél egy “kicsit” jobbak a havi bevételeim, de a munkám jellege miatt bizonyosan nem dolgozhatnék csak maximum a 32-33. hétig (covid miatt még előbb is el kellett jönnöm sajnos), aztán ugye ideálisan 6 hét gyerekágy, ha minden jól alakul. És ha olyan szövődményeim lesznek, ami helyreállító beavatkozásokat kíván? Azt is ki fizeti ki nekem? Vagy magát a terhesgondozást? Az sincs ingyen, ha csak az sztk-s nőgyógyászhoz megyek, akkor is van egy úti költség, no meg persze megint a kiesett munka ugye, mert az sztk-ban vakarózhatok órákat is, mire behívnak, és ugye az munkaidő alatt van, nem esténként, miután már ledolgoztam, amit le kellett. Sok sebből vérzik ez a gondolkodás. Én sajnos az a rossz hírem, hogy olyan végzettségem van, ami hiányszakma, tehát azzal csinálna nagyobb kárt a kormány, ha engem elküldenének elleni, és nem engednének dolgozni. Nincs ugyanis a helyemre senki.


Arról nem is beszélve, hogy rengeteg ország van, ahol sokkal kevesebben laknak, mint itt, mégis civilizáltabb, fejlettebb. Pl Szlovéniában alig élnek 2 millióan, azt mégis olyan hangulata van ott az embernek, mint bármely nyugati civilizált országban (Ausztria, Svájc). Nem az emberek mennyiségétől, hanem minőségétől lesz naggyá egy ország. Kitermelhetünk még pár millió gyári munkást meg wc pucolót, csak egyre kevésbé lesz rájuk szükség hosszútávon a robotizáció miatt, míg az orvosokból, mérnökökből, akikből már most óriási hiány van, még több kellene a későbbiekben.

2021. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, 6-os, le is pontozott egy 70 %-os, nyilvánvalóan férfi.


Döbbenet, hogy a brutális lengyel abortusztörvényt is férfiak alkották.


Itt, a GYIK-en is a szülés topicban számos férfi kommentel olyanokat, hogy a fülem kettéáll. Miért szól bele?

2021. febr. 19. 09:40
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért szól bele?

Két oka van: polgárpukkasztás, azon nevet otthon, hogy itt mennyien felháborodnak rajta, de amúgy nem gondolja komolyan. A másik a frusztrált szőrös törpe kategória, amikor őszintén megveti a nőket, valószínűleg azért, mert a környezetében többen is vannak, akik jóval többre vitték az életben, mint ő, holott ő a férfi, ő a kenyérkereső, a családfő, az nem lehetséges, hogy egy nőnek jobban menjen, mint neki. Ehhez esetleg társul egy rossz házasság, mondjuk az asszony sem úgy néz ki már, mint 16 évesen, elhanyagolta magát, lehet versenyezni, kinek szőrösebb a lába. Persze ez nem menti fel a férfit sőt, nyilván a férfi sem egy Adonisz és általában az ilyen párok együtt "csúnyulnak", csak míg az asszony örül neki, hogy ez a szőrös törpe nem akar minden este lepedőakrobatikát gyakorolni, addig a másik meg lógatja a nyelvét a feszesebbnél feszesebb popókra, mert igénye volna a szexre, csak nincs kivel. Szerintem ennyi van mögötte és nem több. Nekem is van személyesen ilyen ismerősöm, aki ténylegesen megtestesíti a frusztrált szőrös törpét, mind külsőben, mind viselkedésben, csak nevetünk rajta, hogy milyen kis nyomorult. Mert az ilyen tényleg nevetni való, nem kell komolyan venni, gondolja csak azt, amit akar, neki jobb lesz tőle? Nem, ugyanaz a nyomi marad, mint előtte. Nekem rosszabb lesz? Nem, pontosan ugyanolyan kiegyensúlyozott marad az életem és már a puszta létemmel is bosszantom az ilyet, még csak tennem sem kell semmit.

2021. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy kérdésre ha rákeresel, ügyelj, hogy kiléptél-e az adott kategóriából, mert van pofája pl. egy "Fogak, szájápolás" kategóriában rákeresni egy "Másodfokú egyenlet" kérdésre...


De ha tényleg nem találod, akkor letörölhették a moderátorok (akár jelenthették is)

2021. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!