Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kistestvér érkezésével kapcsol...

Kistestvér érkezésével kapcsolatos könyv/lapozó 20 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani valamit? Olyasmi kellene, ami szép, rövid és megérti belőle a lényeget egy ennyi idős pici.

Imádja a könyveket, egész nap olvasni kell neki, így gondoltam, ez közelebb hozhatná a témát hozzá.

Találtam egyet, a "Testvéred lesz, kisveréb" címűt, ami gyönyörű, kemény lapos és minden szempontból jó, de nekem kicsit túl elvontnak tűnik egy terhességhez képest a madár és a tojás. Inkább olyasmit keresnék, amiben emberek vannak vagy legalább emlős állatok :D


2021. febr. 18. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm bori sorozat: Borinak kistestvére születik
2021. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anna Peti - ben van ilyen mese (Kistestvér érkezik).


Megvenni nem tudom, hol lehet (már nem nyomják, az ára az egekben van), de könyvtárból ki lehet kölcsönözni.


Nálunk lehet most is kölcsönözni a könyvtárakból, visszavinni meg nem kell a vírus miatt egyelőre :).

2021. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Kicsi Mini könyveket nagyon szeretjük, van sok témában. A kistesósat csomót olvastuk a kisfiunknak, mikor vártuk a testvérét. Bár ebben sem emberek vannak, de nagyon aranyos. 2 éves volt, amikor megszületett a testvére,úgyhogy hasonló korú volt, mint a te gyerkőcöd.

Egy másik, amit olvastunk az Anya hasában. Azt hiszem ez a címe, de a szerző sem ugrik be. Ezt nem olvastuk sokat, de ez is jó.

2021. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Kicsit összevisszán írtam. Szóval a második könyvet, amit említettem, azt nem a 2 évesnek olvastuk, hanem akkor már 5 éves volt, mikor a 3. babával voltam terhes. Ezt egyébként nem ajanálom, mert nem kötné le, meg ez inkább már komolyabb, felvilágosító jellegű hogy hogyan kerul a baba anya hasába.

(Közben elfelejettem hogy 20 hónapos gyereknek keresel konyvet, azért irtam ezt is:)) De később, nagyon jó lehet majd

2021. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Fejbol mese ???

Vagy nezz a neten es nyomtasd ki

Babozd el

Rajzold le

Nezzetek mas kisbabakat

Meselj meki a tesverrol

Milyen volt mikor o volt bent

2021. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!