Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeket nevelő férfiak és...

Gyermeket nevelő férfiak és nők! Titeket zavar, hogy egy 25 éven felüli ismerősnek, barátnak vagy munkatársnak nincsen gyereke? Megszóljátok ezért őket?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Csak őszintén!

2021. febr. 19. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem, dehogy zavar, 30 alatt már amúgy is egyre kevesebben vállalnak.

Én inkább csak sajnálni szoktam azokat a 40-hez közelítő kolléganőimet, akiknek még nincs gyerekük, és így kifutnak az időből, és még meg is említik h amúgy szeretnének/szerettek volna gyereket.

2021. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
A baráti tarsasagomban ketten vagyunk, akiknek gyerekük van, és hárman, akiknek nincs. Miért zavarna?
2021. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
42%
Miért zavarna? Mindenki akkor válla gyermeket, amikor tud és amikor jónak látja (anyagilag, szellemileg, ahogy a körülmények engedik) illetve amikor jön, mert sajnos sokszor nagyon nehezen esik teherbe az anyuka. Nekem és a feleségemnek pl 38 évesen lett gyermekünk :) de nagyon hálás vagyok érte.
2021. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!