Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy folytsam el magamban azt...

Hogy folytsam el magamban azt az érzést hogy soha nem lehet családom?

Figyelt kérdés
Tudom ez lehet elég hülye kérdés de anyagiak miatt soha nem lehet gyerekem,és már régóta szeretnék de erre kb semmi esély,igaz hogy még fiatal vagyok de az mindegy ha anyagilag és ház ügyileg soha nem lehet gyerekem és családom és ez miatt soha nem lehet teljes az életem,mit tudok ez ellen az érzés ellen tenni? volt valaki hasonló helyzetben?

2021. febr. 19. 11:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezt az egész családalapitást és gyerekvállalást sürgősen ki kell vernem a fejemből különben bele fogok őrülni.De nagyon nehéz.
2021. febr. 19. 11:51
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd abba az önsajnáltatást! Ha csaladot akarsz tegyél érte, ha nem teszel,akkor meg ne rinyálj!
2021. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hibába próbálok tenni ellene nem sikerül.
2021. febr. 19. 11:55
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Olyan nincs. Ha van párod,és dolgoztok minimálbérre utánatok dobják a csokit,babavárót mindent. Ha most nem sikerül,akkor egyszerűen életképteken vagy.
2021. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Aki csak az önsajnáltatásra képes annak ne is legyen soha
2021. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Én is úgy gondolom, mint az utolsó. Saját házunk van, nagy, 7 személyes autónk. Én még a diplomámat csinálom, a férjem dolgozik. Család nem segített anyagilag.

Ha most nem tudsz tényleg mit kezdeni magaddal, akkor sajnálni tudlak. Igaz, mi drágább házat vettünk, de a szüleim pl.faluban pár éve 5millióért vettek egy felújított családi házikót.

2021. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Mérnökként nem esett le a karikagyuru az ujjamról huzamosabb ideig két munkahelyen dolgozni. Egyik helyen végeztem, mentem a másikba, plusz hétvége. Célom volt, tettem érte, elértem.

Ha annyira fontos neked ez, megoldod, a többi kifogás.

2021. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
6os azért neked is nehezebb lenne ha a férjed nem keresne annyit hogy házat autót vegyen és eltartson téged meg a gyerekeket. Ezt kevés férfi tudja megcsinálni egyedül.
2021. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Ne az érzés ellen tégy, mert hülyeség beletörődni ebbe fiatalon. Elő a kockás papírral! Mi a cél? Mikorra akarod elérni? Mi kell hozzá? Ahhoz, hogy elérd milyen lépések kellenek, 5 éves szinten, éves szinten, havi szinten? Ha meg van egy normális, reális terv, akkor kezd el megvalósítani! Párban pedig mindig könnyebb!
2021. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
#8-as. Ki mondta, hogy nem dolgoztam? 2 munkahelyem volt egészen addig, amíg veszélyeztetett terhes nem lettem.
2021. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!