Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van így? Mit tegyek?

Más is van így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az van, hogy a kisfiam (1 éves) az ágyon kívül sehol sem tudom fekvésre bírni. Mai pld. Orvosnál voltunk, de a vetkőző asztalon nem maradt fekve. Ordított és fel akart kelni. Bent a doktornéninél szintén ez. 3-an fogtuk le, hogy a szurit meg tudja kapni. Itthon a földön ha véletlen elálmosodik, akkor sem fekszik le a földre mert ordítana. Értem én, hogy keményebb, de tudtok valamit tanácsolni?
2021. febr. 23. 13:58
 1/2 Derjaderja ***** válasza:
Az orvos adja be ülve.
2021. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Derjaderja ***** válasza:

Az én gyerekem ebben a korban az ágyban sem tudott éberen feküdni, csak szopizás közben. Gondolom, a szopi mozgásnak számított neki. De megülni se az ölemben egyetlen pillanatra se.

Sztem az idő segít, meg néhány, a figyelmet fejlesztő közös játék.

Esetleg próbálj ki egyszerű mondókát, éneket a fekvő helyzetre, amit az ágyban gyakoroltok.

2021. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!