Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nevelnétek gyereket egy 10....

Nevelnétek gyereket egy 10. emeleti lakásban?

Figyelt kérdés

Sok dolog van ellene, mint pl. hogy lementek a játszóra, majd a gyerek közli, hogy wc-re kell mennie, szóval lehet visszamenni fel. Vagy pl. amikor elromlik a lift és sehol a karbantartó, akkor bizony 10 emeletet lehet menni.

(Ilyent már éltem át. A teherszállító és a személylift is egyszerre voltak hibásak.)


Ezeken kívül nevelnétek ott gyereket? Van itt olyan, akinek van gyereke és 10.-en lakik?



2021. febr. 23. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Simán
2021. febr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan egetrengető dolog. Mi a 9. emeleten laktunk öt évig, ebből kettőt gyerekkel. Persze a lift létszükséglet ilyen magasságban, de más hátrányát nem látom a dolognak.
2021. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván ház és lakása válogatja, de én azt mondom, nem. 16 emeltes régi házban laktam a nyolcadikon. Másfél szobás kicsi lakás. Nyilván oda nem vállaltam volna gyereket. Később egy 3 emeletes társasházba költöztem a felső szintre, ahol már elfogadható méretű terasz is volt. Ha egy szobával több lett volna, oda simán vállaltam volna. De nyilván 10 emeletes háznál is létezik másfél szobánál nagyobb lakás, és sok gyerek felnő a panelban is, tehát ezt embere válogatja. Csak a saját véleményemet írtam le, de én nem vállalnék ilyen helyre gyereket. Ígyis túl sok ott az ember, rengetegen vannak bezsúfolva gyufásdoboznyi kis lakásokba. Szóval nem.
2021. febr. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Miert, mit teszel, ha a tizediken laksz, nincs penzed elkoltozni, es jon a gyerek? Gondolom, attol meg azert felneveled, hogy a tizediken laksz, nem?
2021. febr. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Én leköltöznék a 7. emeletre.
2021. febr. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Panelban egyátalán
2021. febr. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Semmiképpen.

Amikor a 10. emeletre költöztem, a gyerekeket eladtam gyógyszerkísérleti célokra. Nehogy már a wc-re kelljen hurcolnom őket. Majd ha leköltözöm a 9.-re, akkor veszek újakat, akik már voltak wc-n.

2021. febr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mindentudó99 válasza:
88%
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Nem mindegy hol laksz. Ne hogy már ez döntsön gyerekvállalás terén
2021. febr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Mi a hetediken lakunk (panel), a 10-edik sem másabb, így igen.
2021. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel társasházba nem érdemes gyereket szülni, akárhányadikon is laksz, mert mindig macera lesz a fel-le menetel a gyerekkel a játszótérre :) Az meg nem egy nagy dolog, hogy a liftbe be kell szállni, és a 10.-en ki (azért az esetek legnagyobb részében működik a lift).


De csak megjegyzem, hogy amikor gyerekként házba költöztünk kertvárosba, utána kocsival jártunk vissza a játszótérre a pajtásokkal találkozni. Na onnan hazaszaladni macerás :)

2021. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!