Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nevelnétek gyereket egy 10....

Nevelnétek gyereket egy 10. emeleti lakásban?

Figyelt kérdés

Sok dolog van ellene, mint pl. hogy lementek a játszóra, majd a gyerek közli, hogy wc-re kell mennie, szóval lehet visszamenni fel. Vagy pl. amikor elromlik a lift és sehol a karbantartó, akkor bizony 10 emeletet lehet menni.

(Ilyent már éltem át. A teherszállító és a személylift is egyszerre voltak hibásak.)


Ezeken kívül nevelnétek ott gyereket? Van itt olyan, akinek van gyereke és 10.-en lakik?



2021. febr. 23. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem laknék panelban gyerek nélkül sem. Volt benne részem, elég is volt. Persze sokan nem tehetik meg, hogy máshova költözzenek, ezért nem kell lemondani a gyermekvállalásról. Vki meg kifejezetten szeret panelban élni. Rengetegen nőttek fel így és normális felnőtt lett belőlük.
2021. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi kertes házban lakunk és 25 percre van a játszótér, ha pisilnie kell, akkor ugyanúgy az utcán kell neki, mint a panel házak között.
2021. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Retkes panelban biztos nem.
2021. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Retkesbe en se, de nekem nem torik ki a kezem ha meg kell fogni egy seprut, ezert nem retkes a panelom😉

Gondolom az utolso valami rozsadombi uzletasszonyka akihez bejarono jar😀

2021. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok tízezer gyerek nőtt fel a 10., akár a 14. emeleten.
2021. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!