Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » H&m kismama nadrág ugyanakkora...

H&m kismama nadrág ugyanakkora, mint az átlagos nadrág méret?

Figyelt kérdés
Tetszenek a h&m kismama nadrágjai, de nem tudok kiigazodni a méreteken. Tehát ha alapból M-es kellene, akkor ebből is M-es kell? Vagy vegyek helyette L-eset, hogy a terhesség végéig jó legyen? Bár olyan visszajelzést is olvastam, hogy sokkal nagyobbak, mint amekkora méret rá van írva. Sajnos a közelünkben lévő üzletben nincs kismama részleg, nem tudom felpróbálni.
2021. febr. 24. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább sokkal kisebbek és szar a szabásuk.

Második gyerekkel összevissza 6 kilót híztam gdm miatt, de már a 12 hetes pocakomat is nyomta az a hm-es kismama farmer, ami jó volt combban és csípőben, pedig nem terhesen is combos-popsis vagyok.

2021. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem méretazonos volt. S/M méretet hordtam terhesség előtt, terhesnadrágból is akkorát vettem.

Kényelmes volt terhesség végéig (mondjuk én csak 7 kg híztam és nem vizesedtem).

Nyugodtan rendelj, max ha nem jó, visszaküldöd.

2021. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt a méretet rendeltem a kismama nadrágból, amit egyébként is hordtam előtte. Még az első trimeszter elején vettem 3-at, ma már a harmadik trimeszter közepén vagyok, és még mindig ugyanezeket hordom és kényelmesek. Kb. 10 kilót híztam eddig.
2021. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!