Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők akik eredetileg nem...

Nők akik eredetileg nem akartak gyereket de a párotok kedvéért mégis lett, megbántátok?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal de az utóbbi 1 évben egyre erőteljesebben érzem, hogy nem akarok gyereket. Elborzasztanak a traumatikus szülés sztorik, rosszul vagyok a gyerekzsivajtól és úgy amblok nem érzek magamban késztetést, hogy gyerekem legyen.

A párom ezzel szemben egy ősapa, lattam már gyerekekkel bánni, belőle biztosan remek apuka lenne.


Van olyan köztetek aki hasonló dilemmát élt át?


2021. febr. 24. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Fel eves a lanyom, szintugy ferjem miatt lett. Most mar kezdek belerazodni es mar kotodok is de meg egyelore ugy erzem megbantam. Teljesen feladassal jar. A ferjem se erre szamitott bocsanatot is kert mar emiatt. Nem tudom hogy kepes valaki meg szulni kettot harmat minden tiszteletem az ovek 🤷‍♀️ Ha boldog vagy igy ne szulj szerintem.
2021. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen érzésekkel szerintem se szüljél gyereket..azt lélekből akarni kell.

Én férfi vagyok, de ezeket amit írtál teljesen jogosnak vélem.

2021. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kettes, hogy érted, hogy "jogosnak vélem?"
2021. febr. 24. 20:05
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Kíméld meg a pasit magadtól.
2021. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
mármint jogosnak vélem ezeket az ellenérveket a gyerekkel szemben :D bocs kicsit szarul fogalmaztam.
2021. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

A nem létező gyermekek érdekében mondom, hogy így ne szülj. Olyan leszel, mint az első, ami se neked, se a férjednek, se a gyerekeknek nem lesz jó.


Nekem 4 van, de ha lenne lehetőségünk felnevelni őket, 10-ig meg sem állnék. Soha semmilyen lemondást nem éreztem, mert mindig erre az életre vágytam. Ha nem így lennék vele, nem lettek volna gyermekeink.

2021. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

1 vagyok: a traumatikus szulestol en is feltem ezert kertem csaszarmetszest es kb az volt eddig a legpozitivabb csalodasom. Az kutyaf*sza ahhoz kepest ami utana jon.


A gyerekzsivaj a sajatodnal nem fog zavarni kiveve ha siros babat fogsz ki. Ebben makom volt hogy keveset sir/sirt a lanyom es ejszaka is alszik minden mas viszont csak rola szol, te eltunsz. A legrosszabb hogy masok szemeben is... akarkivel beszelek csak a gyerekrol kerdeznek, csak a gyerek kap dicseretet... nehez egyik pillanatrol a masikra megszunni letezni. Nem csodalom hogy olyan sokan nem vallalnak be gyereket.

2021. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kommenteket. Szívesen olvasnék még többet. Annyit kérnék, hogy aki idejön leértekelni azokat a férfiakat es nőket akik kommentelnek (ezáltal baromi sokat segítenek nekem)

Ne pontozzátok már le mert mindenki az őszinte véleményét írja le és ebben nincs semmi lepontoznivaló..

2021. febr. 24. 20:26
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem ertem miert nem jo valasz az hogy kimelje meg a pasit. Sztem ez jogos hiszen nokent fel vannak háborodva akik a masik feléről ismerik a helyzetet.. Tortenetesen mikor a no akar a pasi belemegy.. Aztan a pasi lesz a g.xi hogy nem jo apa. Hat ennyi erovel az az apa is megkimelhette vna az anyat meg a kolyket is.


Sztem ne szuljel. Nem mindenkinek valo az. Siman lehet valaki boldog anelkul is.

2021. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Most nagyon afelé tendálok hogy nem akarok gyereket aztán lehet a következő 5 év alatt megváltozik bennem valami de nem látok rá sok esélyt, 40 évesen meg már nem fogok szülni
2021. febr. 24. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!